המרת קבצים לפורמט וורד – OCR

סריקת אלבומים

תוכנות ושירותי המרת קבצי PDF לפורמט וורד 

ישנן שלוש אפשרויות לביצוע המרת קבצים מפורמט PDF לפורמט וורד בעברית. אפשרות אחת היא שימוש  בכלי ההמרה באינטרנט, שבו אתה צריך להעלות את הקובץ הרצוי להמרה. כל האתרים המציעים שיטת המרה זו אינם תומכים בהמרת קבצי PDF בשפה העברית. בעיה נוספת נעוצה בכך שהקובץ המומר מחכה לך להורדה באתר לאחסון קבצים והוא יכול ליפול לידיים זרות.

אפשרות שנייה לביצוע המרת קבצים מפורמט PDF לפורמט וורד בעברית היא באמצעות רכישת תוכנת זיהוי טקסט OCR בעברית והתקנתה במחשב. ברגע שהיא מותקנת, תוכל לבחור את הקובץ להמרה, להחליט על הפורמט שתרצה לקבל ואת תיקיית היעד ולשמור את הקובץ המומר. הקבצים יומרו בבטחה ויישמרו בתיקיה שבחרתזוהי הדרך הטובה ביותר מבחינת אבטחת מידע להמיר קובץ PDF לפורמט וורד, וזאת כיוון שרק עיניך רואות את התוכן שבקובץ. מלבד זאת יש תוכנות מסוימות היכולות אפילו להמיר PDF לפורמט אקסל, פאואר פוינט, לקבצים בפורמט תמונות ועוד. לכן, בחירת תוכנה לזיהוי טקסט בעברית היא משימה שצריך לעשות בזהירות רבה.

אפשרות שלישית היא באמצעות שירות המרת קבצים הנעשה על ידי צד ג'. ספק השירות מקבל במייל את קובץ ה- PDF, מבצע את ההמרה, ומחזיר במייל קובץ בפורמט וורד (או כל פורמט אחר שתבחר)..

כדאי לקחת בחשבון שכל סוג של המרה (מקוונת או באמצעות רכישת תוכנה) אינה נותנת אחריות שהתוצאה תהיה כפי שאתה מצפה ושלא תקבל את כספך בחזרה. חשוב לזכור שהקובץ המומר שלך לא יכול להיות העתק מדויק של קובץ המקור. לתוכנות המבצעות זיהוי טקסט והמרת קבצים יש דיוק העשוי להגיע ל- 98% הצלחה בזיהוי, ואם תשתמש בתוכנת זיהוי טקסט בעברית שאיכותה בינונית, תקבל בהתאם.

לאחר שבוצעה המרת הקבצים לפורמט וורד, ניתן לשלב אותם במערכת ניהול המסמכים של הארגון כך שאפשר יהיה לבצע בהם עריכה ושינוי בהתאם לצרכים. אם אין לכם כלי לביצוע המרה או שאינכם זקוקים לכך, אתם יכולים לשלב את קבצי ה PDF הסרוקים במערכת המחשוב ולשלוף אותם כשמבצעים חיפוש בארכיון הדיגיטלי. 

רוצה לבצע המרת קבצים בתשלום?

היכנס לאתר PDF to WORD 

תוך 24 שעות תקבל למייל שלך את הקובץ בפורמט שתבקש.


זקוק מידית להצעת מחיר?

חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.