שרותי הסריקה שלנו

המרת טקסט, סריקת טקסט, OCR, המרת ספרים, סריקת ספרים

 

דוקיומנטס הוא האתר המקיף בארץ בנושא ניהול מסמכיםהאתר מציע לקהל המבקרים בו מידע וכלים רבי ערך ובכך מהווה מרכז תעבורה לקהל יעד גדול במיוחד של גולשים ובעלי עסקים המחפשים פתרונות בתחום. דוקיומנטס מציע סל שירותים מגוון: 

– סריקת מסמכים בלשכת הסריקה שלנו או שירותי סריקה באתר הלקוח בכל רחבי הארץ

– סריקת תמונות במחירים הזולים ביותר בישראל

– סריקת וסידור מסמכים בהתאם לברקוד המוטבע / מודבק עליהם 

– פתרונות ארכיון דיגיטלי ותוכנות מתקדמות לניהול מסמכים

– ייעוץ וליווי בהקמת פינות / מערכות / לשכות סריקה פנים ארגוניים

– סריקת תמונות, סריקת כרטיסי ביקור

– סריקת ספרים

– סריקת מבחנים ותוכנות לזיהוי שאלונים

– סריקה ומפתוח של מסמכי הלקוח בהתאם לצרכים הייחודיים ו/או התוכנות במערכת

– סריקת מסמכים בגדלים שונים החל מכרטיס ביקור ועד גודל A0

– סריקה בצבע (סריקת מסמכים בצבע, סריקת תמונות בצבע, סריקת ספרים בצבע ועוד)

– מפתוח, קטלוג, מתן שמות לשדות נבחרים במסמך

– המרת קבצים מפורמט לפורמט (PDF TO WORD, JPEG TO WORD, PDF TO XLS ועוד)

– OCR עברי, אנגלי, ערבי, רוסי, ובעוד 185 שפות. שירותי זיהוי טקסט וביצוע OCR

– השכרת סורקי מסמכים מקצועיים בגודל A3 – A4 לתקופות של החל משבוע

– מכירת סורקי מסמכים תעשייתיים / מקצועיים מהירים מתוצרת קודאק ופוג'יטסו

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060!

דוקיומנטס (סקאנבוק) מתמחה בשירותי סריקה וניהול מסמכים במחירים הטובים בישראל והיא מספקת שירותי סריקה גם באתר הלקוח בפריסה ארצית. כדי לתמצת עד כמה פשוט התהליך של סריקת מסמכים וסריקת קלסרים במשרד, הכנו עבורך ברושור המתאר בקצרה את שירותי הסריקה שלנו וכיצד התהליך מתבצע. מומלץ להוריד את הברושור, להדפיס ולשמור לשעת הצורך או לחייג כבר עכשיו לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנת השירות.

כדי שלא נבזבז אחד את הזמן של השני אנחנו מציעים הצעה שלא ניתן לסרב לה. ההצעה בתוקף עד סוף 2014. על כל הצעת מחיר כתובה שתציגו בפנינו ל: סריקת מסמכים, סריקת תמונות, סריקת ספרים, השכרת סורקי ארכיון, תוכנות לניהול מסמכים, סורקי מסמכים מקצועיים או סריקת קלסרים, אנחנו מתחייבים למחיר טוב יותר.
 
דוקיומנטס (סקאנבוק) מציעה שירותי סריקת מסמכים וקלסרים לעורכי דין, הן בלשכת הסריקה והן באתר הלקוח בכל הארץ. במסגרת השירות אנו מציעים סריקה של תיקים וקלסרים ושילובם (אופציה) במערכת לניהול מסמכים וארכיון דיגיטלי ממוחשב. הסריקה תסייע למשרד לחסוך בשטחי אחסון, תאפשר למצוא במהירות כל מסמך (או קטע ממנו) באמצעות התוכנה, תמנע אובדן מידע הקיים במסמכים ותיצור גיבוי חשוב למסמכי הנייר המקוריים כהגנה מפני אובדן או פגיעה.

דוקיומנטס (סקאנבוק) מספקת שירותי סריקה באתר הלקוח של ארכיונים חיצוניים (בתי משפט, לשכות משפטיות של מס הכנסה וכדומה) במידה וניתנת הרשאת כניסה של צוות הסריקה לאתר.

ללקוחות המעוניינים בשירותי סריקת מסמכים במיקור חוץ אנחנו מציעים פתרון איכותי ויעיל לסריקת מסמכים במיקור חוץ, כולל אופציה לסריקה באתר הלקוח. שירותי סריקה במיקור חוץ חוסכים לארגון את הצורך לרכוש ציוד ולהכשיר אנשים למשימת הסריקה. סריקה במיקור חוץ מתבצעת בלשכת הסריקה שלנו בזמן תגובה קצר ומהיר.
אופציה נוספת שאנחנו מספקים ללקוחותינו היא סריקה על בסיס חודשי / שבועי קבוע של מסמכים שהצטברו.
 
 
דוקיומנטס – סקאנבוק מציעה שירותי סריקה לעסקים קטנים, בינוניים וללקוחות פרטיים תוך התחייבות ועמידה בלוחות זמנים, שירותי איכותי, אדיב, מקצועי ואמין. דוקיומנטס – סקאנבוק מתמחה בהמרת מסמכי נייר (קלסרים, ארכיונים, ספרים, קטלוגים, מגזינים, תמונות ועוד) למדיה דיגיטלית באמצעות סריקת מסמכים והמרת הקבצים לפורמט בר עריכה בעזרת תוכנות לזיהוי טקסט (OCR).
 
דוקיומנטס – סקאנבוק עובדים עם לקוחות קטנים, בינוניים וגדולים, (וגם עם לקוחות פרטיים) ומציעים לכל ארגון להמיר את הניירת, התמונות, הספרים, המסמכים, הקלסרים והארכיון שלו למדיה דיגיטלית, באמצעות סריקת מסמכים. למתלבטים אנו מציעים פיילוט סריקה במחיר מופחת.
 
סריקת מסמכים – משרד ללא נייר מהיום להיום
 
דוקיומנטס – סקאנבוק מציעה שירות חדשני ומיוחד של סריקת מסמכים מהיום להיום באתר הלקוח. נציג מומחה מטעמנו מגיע למשרדכם עם ציוד מתאים, מתמקם בפינה שמיועדת למשימה ומבצע סריקה של כל הקלסרים העמוסים בניירת ותופסים שטח אחסון רב במשרד. תוך מספר שעות, בהתאם ללוח זמנים שנקבע מראש על סמך כמות המסמכים, תקבלו את כל הקלסרים בקבצים דיגיטליים על גבי תקליטור / דיסק און קי. 
 
שירותי סריקה באתר הלקוח מהיום להיום   |   אפשרות לפיילוט סריקה אצלך במשרד 
 
הצעת מחיר מהיום להיום! חייג 054-588-0060!
מלא פרטים בטופס שמימין וקבל הצעת מחיר תוך 12 שעות
 
סריקת מסמכים – כל שירותי הסריקה מספק אחד מקצועי
 
דוקיומנטס – סקאנבוק תסייע לכם לפנות שטחי אחסון העמוסים בקלסרים ולחסוך עקב כך כסף רב. אם תרכשו מאיתנו תוכנת ניהול מסמכים ליצירת ארכיון ממוחשב, תוכלו לנהל את המסמכים באופן חכם במחשבי הארגון, ולשלוף תוך שניות כל מסמך שתחפשו. מהירות השליפה והזמינות הגבוהה של המסמכים הסרוקים יחסכו לכם כסף (חסכון בהשקעת זמן בחיפוש מסמכים על ידי העובדים).
דוקיומנטס – סקאנבוק מציעה פתרון מצויין לסריקת מסמכים, לעסקים קטנים ובינוניים וללקוחות פרטיים המעונינים לפנות שטחים יקרים העמוסים בניירות ישנים ולחיות בסביבה נקיה ללא נייר.
 
סריקת מסמכים – אנחנו נכין את המסמכים לסריקה עבורכם
 
אם אין לכם זמן לבצע את ההכנות לסריקה של המסמכים ולפרק את המסמכים המנויילנים ומשודכים מהקלסרים, צוות הסריקה שלנו אשר מגיע אליכם למשרד, מספק גם שירותי פירוק והכנת החומר למשימת הסריקה. נכון, זה עולה קצת יותר (למרות שניתן לשכור את שירותינו על בסיס שעה, חצי יום או יום שלם) אבל זה חוסך לכם זמן. 
 
זקוק להצעת מחיר לסריקת מסמכים / שירותי סריקה, תוכנת ניהול מסמכים?
מלא פרטים וקבל הצעת מחיר מהירה!
 
דוקיומנטס מציעה ללקוחותיה שירות משלים לשירותי הסריקה המצויינים שלנו. מהיום תוכלו לקבל את הקלסר / הספר / החוברת / המגזין שסרקנו לכם בפורמט וירטואלי הזהה למקור. את מסמכי הנייר תוכלו להעיף לכל הרוחות (במסגרת החוק). 
 
דוקיומנטס סורקת את קלסר המסמכים שלכם (או את הספר / החוברת / המגזין וכו'), יוצרת ממנו קובץ PDF, ובאמצעות תוכנה מיוחדת, מבצעת המרה המייצרת FlipBook (קובץ לדפדוף וירטואלי הניתן לפתיחה מכל מחשב, או קישור לצפיה בקובץ באמצעות האינטרנט). הקובץ מאפשר דפדוף והעברת דפים כולל צליל הדפדוף), הגדלה והקטנה, יצירת סימניות ועוד.
 
דמיינו שיש לכם כיום במשרד 100 קלסרים עמוסי מסמכים התופסים שטח אחסון יקר ומעלים אבק. דוקיומנטס מגיעה אליכם עם ציוד הסריקה, סורקת את המסמכים שבקלסרים ומייצרת עבורכם קובץ מראה וירטואלי המכיל את כל המסמכים שבקלסר. יש יותר טוב מזה? 
 
אם אתם מפיקים חוברות / מגזינים או פרסומים גרפיים על בסיס קבוע ללקוחות שלכם, אתם מוזמנים לקבל את שירות ההמרה לקובץ דפדוף וירטואלי, שיאפשר ללקוחות שלכם להינות מהמידע שיש בפרסום, מבלי להזדקק לנייר עצמו. ניתן לקבל את השירות במחיר מוזל במידה וההפקה נעשית על בסיס קבוע.
 
חייגו עכשיו 054-588-0060 והזמינו את שירותינו המקצועיים עד המשרד (הבית)
 
סריקת מסמכים, סריקת קלסרים, סריקת ספרים, סריקת תמונות וכרטיסי ביקור, המרת קבצי PDF ועוד. אופציה לשירותי סריקה מקצועיים באתר הלקוח מהיום להיום
 
ניהול מסמכים – פתרון לכל ארגון
 
דוקיומנטס – סקאנבוק מציעה פתרון מצויין בתחום תוכנות ניהול מסמכים בסביבת AS400 ופתרון נוסף המבוסס על מערכת ERP ארגונית. דוקיומנטס – סקאנבוק מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות Paperless, סריקות מסמכים, סריקת ספרים, סריקת תמונות, המרת קבצים ועוד.
 
דוקיומנטס – סקאנבוק עוסקת במתן שירותי סריקה, פיתוח ושיווק תוכנות Paperless , סריקת תיקים וקלסרים ופתרון מקיף המותאםבמיוחד לצרכי כל לקוח. מערכת ניהול המסמכים של דוקיומנטס – סקאנבוק  מתאפיינת בשימוש בכלים טכנולוגיים חדשים מבוססי ERP. המערכת פועלת בסביבות עבודה מגוונות. אם אתם מחפשים חברה לסריקת מסמכים, לדוקיומנטס – סקאנבוק ניסיון רב בסריקות מסמכים, שירותי סריקה, סריקת ספרים, סריקת קלסרים, סריקת תמונות ועוד, תוך מתן שירות אדיב, מקצועי, אמין, יעיל ומהיר.
 
רוצה לדעת איך סורקים מסמכים? דוקיומנטס (סקאנבוק) מציע כאן באתר מידע בחינם להקמת "משרד ללא נייר". אם אתה זקוק למידע / שירות או פתרון באחד התחומים הרשומים מטה, אתה מוזמן להיעזר באתר או לבקש הצעת מחיר. שירות מקצועי מובטח..
 
זקוק להצעת מחיר לסריקת מסמכים / שירותי סריקה, תוכנת ניהול מסמכים?
מלא פרטים וקבל הצעת מחיר מהירה!
 
חדש – "שירותי סריקה עד בית / משרד / אתר הלקוח"
 
שירותי סריקה חד פעמיים מהיום להיום (או מהיום למחר) באתר / משרד / בית הלקוח. אם יש לך עשרות / מאות / אלפי מסמכים שאתה רוצה לסרוק בהתראה קצרה מעכשיו לעכשיו, השירות הזה נוצר בשבילך. צריך לסרוק מסמכים ולהמיר אותם לפורמט DOC בר עריכה? הזמן עכשיו את שירותי הסריקה הניידים של סקאנבוק עד המשרד ותקבל שירות מהיר ומקצועי אצלך במשרד
 
רוצה לדעת איך סורקים מסמכים? 
 
דוקיומנטס (סקאנבוק) מציע כאן באתר מידע בחינם להקמת "משרד ללא נייר". אתה יכול ללמוד לסרוק מסמכים וספרים מקריאה בספר הדיגיטלי שלנו (היחיד מסוגו בארץ). מלא את פרטיך בתיבה מצד ימין למעלה ותוכל להוריד את הספר. אם אתה זקוק למידע נוסף / שירות או פתרון באחד התחומים הרשומים מטה, אתה מוזמן להיעזר באתר או לבקש הצעת מחיר. שירות מקצועי מובטח.
 
אם אתה מחפש פתרונות כגון:  OCR בעברית, זיהוי טקסט עברי במסמכים, סריקה לארכיון דיגיטלי, סורקי מסמכים מקצועיים לסריקת ארכיון, לשכת סריקה, סריקת מסמכים, תוכנות ניהול ארכיון מסמכים דיגיטלי, תוכנות סריקה, שירותי סריקה, סורקי מסמכים יד 2, חברה לסריקת מסמכים, שרותי סריקה באתר הלקוח, לשכה לסריקות מסמכים, חתימה אלקטרונית, מערכת לניהול מסמכים, השכרת סורקי מסמכים לארכיון, משרד ללא נייר –  כל הפתרונות כאן בדוקיומנטס!
 
תוכנה לניהול מסמכים, סריקת ספרים, סריקת מסמכים

אם אתה רוצה לקרוא את ספר הנייר שלך על מסך המחשב, במכשיר הסלולארי, בקורא ספרים מכל סוג או אפילו בטאבלט, אתה צריך בראש וראשונה לסרוק את הספר לקובץ דיגיטלי שמתאים לקריאה בהתאם להתקן בו אתה רוצה לקרוא את הספר. לכל אחד מההתקנים יש פורמט מיוחד ועליך לוודא שלאחר הסריקה אתה מבצע המרה של הקובץ הסרוק לפורמט הרצוי.
 
אם אתה רוצה לבצע עריכה בתכני הספר (כמובן רק אם יש לך את זכויות היוצרים), לעשות שינויים בטקסט, להוסיף תמונות וכדומה, עליך לבצע סריקת ספרים ואחריה להשתמש בתוכנת OCR או להיעזר בחברה הנותנת שירותי המרת קבצים וזיהוי טקסט בקבצים סרוקים.
 
סריקת ספרים – למה זה כדאי?
 
כדי לחסוך בעלויות הדפסה: במקום להדפיס את הספר ולבזבז דפים רבים ודיו, ניתן לבצע סריקת ספרים לקובץ דיגיטלי כך שאפשר יהיה לצפות בהם בטאבלט, במחשב ובכל התקן נייד עם מסך. 
 
מכירה באינטרנט: במקום להיכנס לשרשרת ארוכה של תהליכים המאפשרים לסופר למכור ספר שכתב, ניתן ליצור ספר בתוכנת עריכה כגון וורד, להמיר אותו לקובץ בפורמט הניתן לקריאה בקוראי ספרים, להעלות אותו למכירה באתרי אינטרנט ולמכור הרבה ובזול. סופרים שאין בידיהם את קובץ המקור של הספר יכולים לקבל ספר אלקטרוני באמצעות סריקת ספרים.
 
שימור: כיוון שדפי ספרים נוטים להצהיב, להרקיב, לדהות ולהתפורר סריקת ספרים מאפשרת ליצור עותק דיגיטלי של הספר, זהה למקור ובעל אורך חיים בלתי מוגבל.
 
למה דוקיומנטס? 
 
דוקיומנטס הוקמה כדי לתת מענה לצורך של חברות וארגונים לקבל שירותי סריקת מסמכים בבית / באתר הלקוח. דוקיומנטס מתמחה גם בסריקת ספריםעבור חברות, הוצאות ספרים ואנשים פרטיים לצורך המרת דפי הנייר לקובץ דיגיטלי. 
 
מהיום אתם יכולים לקבל שירותים לסריקת מסמכים אצלכם במשרד / בארגון ולא להוציא את המסמכים החשובים שלכם החוצה. דוקיומנטס מציעה לכם סריקה של מסמכים בטוחה ואמינה תחת עיניכם הבוחנות, במשרדכם. מומחה סריקה של דוקיומנטס יגיע אליכם עם ציוד סריקה המתקדם והמשוכלל שלנו ויבצע סריקות אצלכם במשרד. דוקיומנטס מציעה שירות מקצועי ואדיב, סריקה איכותית, התחייבות לאבטחת המידע, ראש שקט, מחירים נוחים, ויכולת לגשת למסמכים שלכם בכל רגע נתון.
 
כדי לקבל שירות לסריקה אצלכם במשרד, כל שעליכם לעשות הוא לרכז את הקלסרים או הקרטונים המיועדים לסריקה, להקצות לנו שולחן עליו נמקם את ציוד הסריקה, המכיל מחשב נייד וסורקי מסמכים מקצועיים, ולהמשיך בעיסוקיכם כרגיל.
 
מדוע כדאי לקבל שירותי סריקה באתר / בית הלקוח מדוקיומנטס? 
 
מניעת ריגול תעשייתי ואבטחת מידע: המסמכים נסרקים במשרדכם ואינם יוצאים החוצה.
נוחיות: שירותי הסריקה אינם פוגעים בעבודה השוטפת בארגון וניתן להשתמש במסמכים בכל רגע.
סביבה ירוקה: בזכות מתן שרותי סריקה והמרת המסמכים לקבצים דיגיטליים, סקאנבוק מסייעת בשמירה על סביבה נטולת ניירות.
שמירת המסמכים: כיוון שאיננו מוציאים את המסמכים מהמשרד, אין סכנה של אובדן או נזק למסמכים.
 
דוקיומנטס מספקת תוכנה ארגונית לניהול מסמכים, פתרונות סריקת מסמכים ושירותי סריקה והמרת קבצים לחברות, ארגונים, משרדים, עסקים קטנים ואף לאנשים פרטיים. אם אתם מעדיפים שעבודת הסריקה תתבצע בלשכת הסריקה שלנו ולא במשרדכם, אנו נגיע אליכם, נאסוף את הקלסרים והקרטונים המיועדים לסריקה, ניקח אותם ללשכת הסריקה שלנו ונבצע את הסריקה. כשנסיים את סריקת המסמכים, נחזיר לכם את כל המסמכים בחזרה.

איך בוחרים חברה שתיתן לך שירותי סריקה?
 
אם העסק שלך מעוניין להתייעל ולהצטרף למהפכת המשרד הדיגיטלי ולעבור למתכונת משרד ללא נייר, אתה צריך לבחור בספק אחד שירכז את כל הפעילויות הללו עבורך. אתה צריך שירותי סריקה מנוסים ליצירת ארכיון דיגיטלי.
 
בחר בעסק לשירותי סריקה שיספק לך סריקת מסמכים בגדלי נייר שונים, בסוגי נייר שונים, בעמידה בלוחות זמנים. בחר בעסק שנותן שירותי סריקה עם ידע וניסיון בתחומי סריקת מסמכים, ארכיון אלקטרוני. בחר בעסק המשתמש בטכנולוגיה מתקדמת. בחר בעסק שיאפשר לך להמיר את מסמכי הנייר, הספרים והקלסרים שלך למדיה דיגיטלית באמצעות הליך של סריקת מסמכים.
 
סריקת מסמכים – מה היתרונות?
 
באמצעות סריקת מסמכים אתה מקבל חסכון רב בשטחי אחסון. באמצעות הסריקות אתה מקבל יכולת לבצע שליפת מסמכים מהירה. באמצעות הסריקה אתה מקבל זמינות גבוהה לקבל את המסמכים הסרוקים שלך. באמצעות סריקה אתה מקבל יכולת לשמירת המסמכים מפגיעה, נזק, אובדן, בלאי.
 
סריקת מסמכים – משרד ללא נייר מהיום להיום
 
אם יש לך ספריות עמוסות בקלסרים עם מסמכים רבים או ספרים שאתה רוצה לסרוק, ואתה רוצה להמיר אותם למדיה דיגיטלית בקלות ובמהירות, תוכל לקבל זאת בפרק זמן קצר מאוד.
אם אין לך זמן להכין את החומר לסריקה אל תדאג. בדוקיומנטס תמצא מידע שיסביר לך איך עושים זאת בקלות ובמהירות. אנחנו נשמח לייעץ לך בטלפון ולתת לך תשובות בנושאי הכנת החומר לסריקה, בניית ארכיון דיגיטלי, פתרונות OCR, השכרת סורק מסמכים מתאים ועוד.
 
מה מציעה לך דוקיומנטס – סקאנבוק?
 
דוקיומנטס, בעזרת סקאנבוק, מציעה לך מגוון פתרונות סריקה והמרת מסמכים למדיה דיגיטלית. מדוע זה כדאי? חסכון רב במקום המיועד לאחסון פיזי של המסמכים, העברת מסמך בצורה מהירה בין מחשבים בתוך ומחוץ הארגון, איתור מהיר של מסמכים הדרושים לעבודה השוטפת, מניעת איבוד מסמכים בשל אי החזרתם לקלסר הנכון, אבטחת מידע באמצעות הרשאות מתאימות לכל משתמש, אפשרויות לגיבוי רב שכבתי ושרידות המידע באמצעות באמצעים דיגיטליים.
 
סריקת מסמכים  – זה הביזנס שלנו כבר 9 שנים
 
דוקיומנטס מאפשרת לך לקבל שירותי סריקה לכל סוגי המסמכים ובכל הגדלים למטרת המרת מסמכי נייר לקובץ דיגיטלי, כולל סריקת שרטוטים אדריכליים, סריקת מפות, סריקת ספרים ועוד. שירותי סריקת המסמכים שלנו ניתנים באיכות מצויינת ואת המסמכים אנחנו סורקים ברזולוציה מתאימה (אופציה להמרה לקובץ PDF והפעלת שירותי OCR עברי).
 
בין השירותים שדוקיומנטס מציעה:
 
• שירותי סריקה בלשכת סריקה (כולל סריקה וגיבוי ארכיונים).
• שרותי סריקה באתר (בית) הלקוח בכל הארץ.
• שירותי סריקת מסמכים למשרדים, חברות, מוסדות וארגונים.
• הקמת מערכת ארכיון דיגיטלי מתקדם.
• פתרונות OCR עברי (זיהוי תווים אופטי) וקריאת ברקודים.
• מערכת ניהול מסמכים חכמה ומקורית.
• פתרונות חתימה אלקטרונית / דיגיטלית.
• פתרונות זיהוי, ניתוח וסריקת טפסים ומבחנים.
• השכרת ומכירת סורקי מסמכים לסריקת ארכיון.
• תוכנות לסריקת מסמכים. 
• המרת קבצים – המרת PDF ל WORD ועוד.
 
מה זה ניהול מסמכים? 
 
Paperless (חלק מתפיסת ניהול ידע) הוא סידור כל התכנים של הארגון, ושיבוצם כחלק אינטגרלי במערכת המחשוב. כאשר מדובר במסמכים שנוצרו במחשב, דהיינו בקבצים דיגיטאליים, התהליך קל ופשוט יותר, ברם, כשאנחנו רוצים להכניס למחשב את התכנים האחרים שלנו כגון טפסים, ניירות, מכתבים, חשבוניות, מסמכים, תעודות משלוח, חוזים, תמונות, ציורים וכיוצא בזה, יש צורך בתהליכים נוספים. 
 
Paperless הוא תהליך שבו אנו מרכזים את קבצי המסמכים של הארגון במקום מוגדר, ובנוסף אנו הופכים את המסמכים מנייר לקבצים דיגיטאליים שניתן לבצע עליהם פעולות נוספות. התורה גורסת כי המסמכים הם חלק מהמידע והידע בארגון ומוטלת עלינו המשימה לרכז מידע זה כך שיהיה זמין לשליפה ולשימוש לכל מי שקיבל את ההרשאות לכך. 
 
ניהול מסמכים מוצלח בארגון מחייב התייחסות רצינית להטמעת התהליך בקרב משתמשי הארגון. זה מחייב שינוי בגישה ו"חינוך" המשתמשים לריכוז המסמכים החדשים והישנים במקום אחד, ובנוסף, לוודא כי המשתמשים פועלים לפי השיטות והכללים החדשים שהותוו בשלב יצירת המסמכים, דהיינו הקלדת תווים מסוימים בשדות המתאימים במערכת ניהול המסמכים. 
 
ידועים מיקרים בהם הקימו ארגונים מערכות ניהול מסמכים מתקדמות בהשקעה גדולה ולאחר זמן לא רב היא ננטשה והמשתמשים חזרו לעבוד בשיטה הישנה בה עבדו בטרם הוכנסה מערכת ניהול המסמכים. מקרים כאלה קרו וקורים הן בארגונים מתקדמים עתירי מחשוב והן בארגונים מבוססי עבודת נייר. 
 
קחו לדוגמה חברה יצרנית שהחלה לסרוק מסמכים באמצעות סורקי מסמכים מקצועיים (סורקי ארכיון) את תעודות המשלוח החתומות שחזרו מהלקוחות לאחר אספקת הסחורות. המסמכים החתומים והסרוקים שולבו במערכת Paperless חדשה שהותקנה בארגון. בדיקה שנעשתה בחלוף מספר חודשים העלתה כי חלק מתעודות המשלוח לא נסרק כיוון שאחד העובדים במחסן הוחלף בעובד חדש שלא עבר הכשרה מתאימה ולא עבד בעבר מול מחשב. 
כל ההשקעה ברכישת סורקי ארכיון מקצועיים ותוכנות היו לשווא. סריקת מסמכים לא בוצעה לפי המתודולוגיה הנכונה.  
 
גישות בתחום של משרד ללא נייר
 
קיימות מספר גישות בתחום של משרד ללא נייר. קיימת גישה הטוענת כי יש צורך בהקמת מאגר מידע ארגוני אחד כך שכל משתמש שקיבל את ההרשאה המתאימה, יוכל לגשת למסמכים, לצפות בהם ולבצע שינויים, תוך שמירה על הגרסה של המסמכים המקוריים. גישה נוספת מאפשרת ליצור מערכת משרד ללא נייר המתאימה לצורך מסוים בלבד ולא מחייבת הקמת מערכת משרד ללא נייר לכלל הארגון. 
 
גישה שלישית דוגלת בהקמת מערכת ניהול מסמכים המשלבת בין שתי הגישות כך שכלל מסמכי הארגון יהיו מנוהלים במקום מרכזי ובנוסף קיימות מחיצות בהן מנוהלים מסמכים פרוייקטאלים כאלה ואחרים. 
 
חברה המעוניינת להתחיל לעבוד עם תוכנת משרד ללא נייר, צריכה ראשית לחשוב בכמה תתבטא התועלת לארגון, האם ההשקעה מוצדקת, האם ניתן להטמיע תוכנה לניהול מסמכים בסביבה האנושית בארגון, האם תוכנת משרד ללא נייר חדשה תכביד ותאט את עבודת המשתמשים או תייעל אותה, מה התהליכים והשיטות שעליה לנקוט כדי לשלב את המערכת בהצלחה, האם צריך גם תוכנת סריקת מסמכים וכיוצא בזה. 
 
לאחר מכן עליה לבחור בתוכנת משרד ללא נייר מתאימה לארגון. בהמשך עליה לתכנן את המסלול הנכון בו תשולב תוכנת משרד ללא נייר בארגון. יש צורך להחליט על ההיבט המחשובי של הטמעת תוכנה למשרד ללא נייר במערכות המידע בארגון, כולל מחשבה על שרידות, אבטחת וגיבוי הנתונים במערכת. 
יש צורך לקבל החלטה בדבר שילוב מסמכים ישנים המתויקים בקלסרים עבי קרס ומאוחסנים בארכיונים, בתי גניזה ובתי ארכיב.
 
החברה יכולה להחליט כי רק משנה מסוימת כל מסמכי הנייר ישולולבו בתוכנת ניהול המסמכים ויתר המסמכים יישארו מתויקים בקלסרים. במקרה כזה יש לבצע תהליך של סריקת מסמכים ושילובם במערכת משרד ללא נייר.
 
לצורך כך חברות משתמשות בספקי שירותי סריקה הסורקים את המסמכים הישנים והופכים אותם לפורמט דיגיטאלי. ספקי שרותי סריקה מסוימים מגיעים לאתר הלקוח עם סורק ארכיון מקצועי ומבצעים סריקת מסמכים במשרד, בעוד שחברות אחרות מעדיפות למסור את ערימות המסמכים הישנים ללישכות סריקת מסמכים ולבצע סריקת מסמכים בסורקי מסמכים מקצועיים מהירים. 
 
מערכת Paperless, אם כן,מחייבת תכנון תהליכים נכון, בחירה של תוכנת ניהול מסמכים המתאימה לצרכי הארגון, תהליך מדוייק של סריקת מסמכים עצמית או שימוש בשירותי סריקה חיצוניים, הטמעת המסמכים הסרוקים במערכת Paperless ושימוש מושכל בנתונים. 
 
אתרים מומלצים
 
– מחפשים שירותי סריקה, ארכיון דיגיטלי, סריקת מסמכים, סריקת ספרים? מידע נוסף באתר סקאנבוק.
– נשים המעוניינות בשירותי איפור מקצועי או נערות הרוצות סדנת איפור לנערות (ספר איפור חדש לנערות) מוזמנות להיכנס לאתר האיפור של ליאת רוקח.
– רוצה לשכור סורק מסמכים מקצועי לסרוק את המסמכים שלך? RentAScanner.co.il

Comments are closed.