סריקת טקסט | סריקות ספרים | המרת טקסט

סריקת טקסט | סריקות ספרים | המרת טקסט 

דוקיומנטס (אתר השער לניהול מסמכים) מרכז מידע בתחום ניהול מסמכים, סריקת מסמכים, סריקת ספרים, ארכיון דיגיטלי ושירותי סריקה. אם אתם מחפשים פתרונות באחד התחומים הללו, הכל נמצא כאן, באתר דוקיומנטס. 

דוקיומנטס הוקם לפני כשבע שנים והוא מכיל מידע רב בתחום הארכיון הדיגיטלי. דוקיומנטס מציע שירותי סריקת ספרים, סריקת מסמכים, סריקת תמונות, שיווק תוכנות ארכיון דיגיטלי ועוד, כל זאת באמצעות סקאנבוק ובמחירים חסרי תקדים.

אתר נוסף מבית דוקיומנטס הוא Rent A Scanner אתר המאפשר ללקוחות הזקוקים לסורקי מסמכים מהירים ומקצועיים לפרקי זמן קצרים, לשכור סורק מסמכים איכותי ומקצועי במחירים המתחילים מ- 350 ש"ח בלבד (סורק כזה נמכר באלפי שקלים). 

איך מתחילים

ארגונים רבים מקבלים מידי יום את ההחלטה לעבור לנהל ארכיון דיגיטלי. כדי להתחיל לנהל את מסמכי החברה באופן דיגיטלי יש צורך במספר מהלכים מקדימים. האתר "דוקיומנטס" אינו מתיימר להפוך ליועץ בתחום אלא להדגיש מספר נקודות שיש לתת עליהן את הדעת במעבר לשיטת ניהול מסמכים.  

גם אם מחר סרקתם את כל מסמכי הארגון וכל המידע שלכם קיים בפורמט דיגיטלי, אין לוותר על גניזה. מסמכים חשובים יש לשמור בארכיב מסמכים לכל דרישה שלא תבואבדרככם הארוכה למצב בו ארגון מסמכים באופן דיגיטלי יהפוך למצב סטנדארטי אתם תצטרכו לעבור מספר שלבים מעשיים עליהם תקראו בהמשך.

סריקת מסמכים

את מסמכי הנייר שלכם תצטרכו לסרוק ולהפוך לקבצים דיגיטליים. אתם יכולים לסרוק מסמכים אלה בעצמכם או להיעזר בחברות המציעות שירותי סריקה. כאן תצטרכו להחליט האם אתם מעוניינים לקבל שרותי סריקה (סריקת מסמכים) בבית הלקוח או שאתם מעדיפים את שירותיה של לשכת סריקה, או שאתם סורקים את המסמכים בעצמכם. 

לא משנה אם אתם זקוקים ל: סריקת מסמכים, סריקת שרטוטים, סריקת מפות, סריקת תמונות (אלבום דיגיטלי), סריקת נגטיבים (או אלבומים), סריקת שקופיות, סריקת ספרים, כיום יש פתרונות סריקה מתאימים לכל צורך וצורך. חשוב לבחור חברת סריקה ששמה דגש על סריקת מסמכים באופן איכותי. רצוי לבצע סריקה ברזולוציה של DPI 300 וזאת כדי שתוכלו לקבל זיהוי טקסט ברמה גבוהה לאחר שתעשו OCR למסמכים. נכון, המחיר עבור שירותי הסריקה חשוב, אבל הוא לא הכול. בדקו את הרקורד של החברה, מיהם לקוחותיה ואילו פרויקטים היא ביצעה. אל תתעצלו לדבר עם ממליצים.

אם תרצו לחסוך את עלות הסריקה תוכלו לעשות זאת בעצמכם באמצעות רכישת סורק מסמכים מקצועי. דרך נוספת זולה יותר היא להשכיר סורק מסמכים מקצועי לסריקת ארכיון הנייר שלכם. סריקת מסמך היא תהליך פשוט, אך רצוי שייעשה בתבונה. לתהליך הסריקה תצטרכו גם תוכנה לסריקת מסמכים.

תוכנת ניהול מסמכים

לאחר שסרקתם את מסמכי החברה וקיבלתם ארכיון מסמכים, תצטרכו לשלב אותם בתוך מערכת ארכיון דיגיטלי. הכנת הקבצים לשילוב במערכת ניהול מסמכים. חשוב לדעת מהם המסמכים שתסרקו והאם תשתמשו בברקודים לצורך זיהוי המסמכים או בשיטות זיהוי אחרות.
ישנן תוכנות ניהול מסמכים רבות וחשוב לרכוש תוכנה טובה. חשוב להגדיר את המאפיינים הרצויים לסוגי המסמכים שלכם, חשוב לדעת האם אתם זקוקים למפתוח, האם אתם
זקוקים לOCR עברית, האם תרצו להמיר אותם לקבצי PDF, האם המסמכים שלכם מכילים יותר מעמוד אחד, והיכן תרצו לאכסן אותם. נקודה חשובה נוספת – האם תרצו גישה לארכיון המסמכים שלכם דרך האינטרנט. אם כן תצטרכו לדאוג לאבטח את הגישה ולהגדיר מי יכול לגשת למסמכים ומהם ההרשאות שלו. 
צור קשר עוד היום והצטרף למאות לקוחות מרוצים היודעים להעריך מקצוענות, עבודה איכותית, עמידה בלוחות זמנים.

רוצים להיפטר מארכיון המסמכים שלכם?

סרקו את המסמכים ותפסיקו לחפש מסמכים אבודים. אנו סורקים מסמכים מכל הסוגים – תיקי כח אדם, תיקי לקוחות, תיקים רפואיים, חומר משפטי, ביטוח, מערכי הדרכה, מסמכי כספים ועוד. דוקיומנטס – סקאנבוק תסרוק את המסמכים שלכם כך שיהיה לכם גיבוי מפני נזק אובדן או גניבה, תפנה לכם מקום במשרד ותחסוך לכם כסף! בפרוייקטים גדולים אנחנו מבצעים איסוף חומר ממשרד הלקוח.

אנשינו מכינים את החומר לסריקה, מוציאים סיכות וניילוניות, מיישרים את הדפים ומבצעים סריקה איכותית, מבלי לדלג על אף דף וזאת בזכות מעקב טכנולוגי ואנושי ובקרת איכות קפדנית. בתום הסריקה תקבלו את הקבצים על תקליטור או בדיסק און קי.

דוקיומנטס – סקאנבוק מתמחה בסריקת מסמכים, סריקת ספרים, סריקת כרטיסי ביקור, סריקת תמונות, סריקת שרטוטים ותוכניות בניה ועוד. אנחנו מתמחים בזיהוי והמרת קבצי PDF לפורמט וורד ואקסל ברמה גבוהה (מתאים לעריכת מכרזים, חוזים, ספרים וכדומה). לאלה המעוניינים לסרוק בעצמם אך לא רוצים להשקיע כסף רב ברכישת סורק מקצועי אנחנו מציעים השכרת סורקים לתקופות קצרות לסריקה עצמית.

דוקיומנטס – סקאנבוק מבצעת סריקת מסמכים איכותית ונגישות לחומר הנסרק תוך כדי הליך סריקת המסמכים. שירות ייחודי של דוקיומנטס – סקאנבוק הוא סריקה באתר / בית / משרד הלקוח בכל נקודה בארץ. סריקה מסוג זה מאפשרת שמירה על תוכן המידע הנסרק בתוך כותלי החברה. סריקת מסמכים מאפשרת לכם גיבוי ושמירה על המסמכים שעוברים סריקה מפני אובדן פוטנציאלי במקרים של נזק, גניבה וכוח עליון. 

 זקוק מיידית להצעת מחיר?

לחץ כאן ותקבל הצעת מחיר תוך 24 שעות!

Comments are closed.