סריקת ספרים – למה כדאי לסרוק ספרים

סריקת ספרים לוורד

סריקת ספרים מאפשרת לכם לקבל קובץ דיגיטלי זהה לספר המקורי בקלות ובמהירות. באמצעות סריקת הספרים שלכם אתם משתחררים מהצורך בהחזקתם על המדפים בבית, ואתם יכולים לקחת את התוכן שלהם (הקבצים הדיגיטליים של הקבצים שסרקתם) אתכם ולקרוא אותם בכל מקום בטאבלט, במחשב הנייד או הנייח, בקורא ספרים אלקטרוני ואפילו בסמארטפון.

אם יש לכם ספריות עמוסות בספרים ואתם רוצים להיפטר מהם, או שיש לכם ספר ישן שאתם כתבתם ואתם רוצים לערוך אותו מחדש או להוציאו במהדורה אינטרנטית, הפתרון שלכם הוא הסריקה. סיבה נוספת היא שימור. כיוון שדפי ספרים נוטים להצהיב, להרקיב, לדהות ולהתפורר סריקת ספרים מאפשרת ליצור עותק דיגיטלי של הספר, זהה למקור ובעל אורך חיים בלתי מוגבל.

את הספר צריך לסרוק לקובץ דיגיטלי בפורמט המתאים לקריאה בהתאם להתקן בו אתם רוצים להשתמש. לכל אחד מההתקנים יש פורמט מיוחד ועליכם לוודא שלאחר הסריקה אתם מבצעים המרה של הקובץ הסרוק לפורמט הרצוי.

אם אתם רוצים לבצע עריכה בתכני הספר (כמובן רק אם יש לכם את זכויות היוצרים), לעשות שינויים בטקסט, להוסיף תמונות וכדומה, עליכם לבצע סריקה ואחריה להשתמש בתוכנת OCR שתמיר את הקובץ שיצרתם בסריקה, לקובץ בפורמט הרצוי.

רוצים למכור את הספר שלכם באינטרנט?

במקום להיכנס לשרשרת ארוכה של תהליכים המאפשרים לכותב הספר למכור ספר שכתב בחנויות הספרים המסורתיות, ניתן ליצור ספר בתוכנת עריכה כגון וורד, להמיר אותו לקובץ בפורמט הניתן לקריאה בקוראי ספרים, להעלות אותו למכירה באינטרנט ולמכור הרבה ובזול.

סופרים שאין בידיהם את קובץ המקור של הספר שלהם צריכים לסרוק את הספר שבידיהם לקובץ בפורמט דיגיטלי (PDF, EPUB, MOBI) המתאים לצפיה בהתאם להתקן הקריאה שאליו הם מייעדים את הספר.

להזמנת שירות לסריקת הספרים שלכם

חייגו עכשיו ל: 054-588-0060

סריקת ספרים ישנים

Comments are closed.