סריקת תמונות לגיבוי ושמירת אוסף התמונות של המשפחה שלך

סריקת תמונות בתל אביב רמת גן

כיום, בעידן בו רוב הציבור משתמש במכשירי טלפון סלולריים חכמים (סמארטפון) המכילים מצלמה דיגיטלית באיכות גבוהה, כמות הצילומים הכפילה את עצמה פי כמה מאז ימי המצלמה האנלוגית. אלה שאינם משתמשים בסמארטפון מצלמים במצלמה דיגיטלית, צוברים כמויות עצומות של תמונות דיגיטליות המאוחסנות בדיסק הקשיח במחשב או בענן. 

האינטרנט מאפשר כיום לכל אחד לחלוק ולשתף את התמונות שלו עם כל מי שיבחר בדרכים רבות: באמצעות שליחת התמונות במייל, בהעלאה לפייסבוק, בהעלאה לענן ובדרכים נוספות. הטכנולוגיה הנהדרת בת ימינו יצרה כמות עצומה של צלמים חובבים העושים שימוש בכלים אינטרנטיים לעריכה ושיפור תמונה ויוצרים תמונות אמנותיות ומדהימות. 

יחד עם זאת נותרו מספר שאלות: מה עושים עם כל תמונות הישנות שאספנו במשך השנים? כיצד נוכל לשלב את התמונות המאוחסנות בעשרות אלבומי תמונות יחד עם התמונות הדיגיטליות שאנחנו מצלמים בעשור האחרון? מה נעשה עם כל קופסות התמונות המצויות כבר שנים רבות במקום כלשהו בבתינו? הנוהג להדפיס תמונות ולאחסן אותן באלבומי תמונות חלף מהעולם. הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת לנו לשלוח תמונות דיגיטליות לחברות המייצרות עבורנו אלבומים מודפסים (ספרים דיגיטליים) בהתאם לסידור ולעיצוב שנבחר. 

כיצד נוכל לשמור באופן דיגיטלי את כל התמונות הישנות שלנו? 

בכל בית ממוצע קיים אוסף תמונות המכיל בתוכו את כל דורות המשפחה, תמונות של חברים, אירועים, טיולים ועוד. אם אנחנו רוצים להיות אחראים ולוודא שכל ההיסטוריה הזאת לא תלך חלילה לאבדון במקרה של אסון, שריפה או שיטפון בבית, כדאי לנו לשמור את התמונות הללו באמצעות סריקת תמונות. 

אסונות טבע מתרחשים בכל רחבי העולם. באזורים מסוימים מתרחשים ארועי טבע בלתי צפויים כגון שיטפונות ושרפות. אסונות אלה משמידים את הבית על כל תכולתו בדקות ספורות. נכון שהביטוח מפצה אותנו ועוזר לנו לרכוש את מה שניזוק, אבל תמונות משפחתיות נוסטלגיות ובעלות ערך לעולם לא ניתן לשחזר ולהחזיר. ברגע שהן נפגעו אין דרך חזרה והנזק הוא תמידי. 

זה המקום בו אלבומי התמונות של הדור הישן פוגש את הטכנולוגיה של העידן הדיגיטלי.  התשובה היחידה לשמירה על זכרונות העבר של כל אחד ואחד היא סריקת תמונות. מחירי הסורקים הביתיים זולים מאוד וכל אחד יכול לסרוק בעצמו את התמונות שלו. אם יש לך סורק, הרבה זמן פנוי וסבלנות אתה יכול לקחת על עצמך המשימה המייגעת הזו. לחלופין, אם תרצה שזה יתבצע בקצב המהיר ביותר, היעיל ביותר, הזול ביותר והאיכותי ביותר, כדאי להשתמש בשירותי סריקת תמונות של חברה מקצועית. 

למעשה זה פשוט. מצא חברת סריקת תמונות מקומית, בדוק את המחירים שהיא מבקשת, הכן את התמונות שלך בקופסאות או בשקיות והעבר אליהם את התמונות לסריקה. אנשים רבים חשים שלא בנוח לשלוח את התמונות האישיות שלהם דרך הדואר ולכן כדאי שתעביר בעצמך את התמונות לחברת הסריקה ואל תסתמך על שירותי שליחים או הדואר. 

בבואך לבחור בחברת סריקה בדוק את המחיר שהיא מבקשת לסריקת תמונה, בדוק האם המחיר מתייחס לכל הגדלים או רק לסריקת תמונות בגודל הסטנדארטי של 10 על 18, בדוק בכמה עותקי תקליטורים היא שומרת את התמונות שלך, בדוק האם היא יכולה להעלות את התמונות לענן ללא חיוב, בדוק תוך כמה זמן היא מתחייבת לסרוק את התמונות שלך. 

לאחר שקיבלת את התקליטורים מהחברה לסריקת תמונות עם התמונות מומלץ שתעלה אותן למחשב האישי ולמחשבים נוספים של בני המשפחה. כדאי שתיצור לך עותקים נוספים מתקליטורי התמונות ותפזר אותם בין כמה בני משפחה וזאת לצורך גיבוי ושרידות תקליטורי המקור. אם יש לך בבית כספת חסינת אש, כדאי שתכניס תקליטור אחד גם לשם. אם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן ליצור קשר איתנו. 

זקוק מיידית להצעת מחיר?

חייג עכשיו לסקאנבוק – סריקת תמונות, סריקת ספרים, סריקת מסמכים, תוכנות לניהול מסמכים, השכרת סורקים ועוד. 054-5880060 או שלח מייל ל:contact@scanbook.co.il

Comments are closed.