איך כדאי לסרוק תמונות

סריקת תמונות ברעננה נתניה

יש לכם תמונות ישנות רבות. זיכרונות ילדות, תמונות משפחה, אלבומי חתונות, אלבומי בר מצוות ובריתות, תמונות של אירועים, תמונות של חברים, תמונות מהצבא, אלבומים מכל סוג. למעשה, כמעט לכל גיל יש לכם אלבום תמונות. כיצד תוכלו לשמור את התמונות ולהגן עליהן מפני נזקים או אבדן?

להבדיל מהגורם המניע אנשים לסרוק מסמכים או ספרים, מה שמשכנע אנשים לסרוק תמונות הוא הערך הסנטימנטלי. הם שואלים את עצמם כיצד אפשר לשמר את התמונות כנגד פגעי הזמן? איך לא מאבדים את התמונות?

כיצד סורקים תמונות?

אתם יכולים לרכוש סורק מסמכים פשוט ולסרוק כל אחת מהתמונות שלכם לקובץ דיגיטלי אותו תשמרו במחשב. דרך נוספת היא להיעזר בשירותי סריקה של חברה מקצועית המתמחה בכך ונעזרת בסורקים מקצועיים המיוחדים לסריקת תמונות.
במידה והחלטתם למסור את תמונות הנייר שלכם לסריקה בחברה חיצונית בררו איתה עם איזה סורק תמונות היא משתמשת ובאיזו רזולוציה התמונות נסרקות. אם החברה משתמשת בסורק ביתי רגיל הסורק תמונות באופן חובבני, כדאי שתחפשו חברת סריקה אחרת.

לאחר שסיכמתם עם חברת סריקה אתם צריכים להעביר את אלבומי התמונות (או שקיות עם תמונות) להתחלת הסריקה. אם חברת הסריקה מגיעה אליכם ולוקחת את התמונות, זה כמובן עדיף. חשוב לוודא שהתמונות לא יישלחו בדואר רגיל כדי שלא ילכו לאיבוד.

כיוון שכיום כמעט ולא משתמשים במצלמות אנלוגיות (מצלמות פילם) ורוב הצילומים נעשים במצלמות דיגיטליות חדישות או בטלפונים סלולריים (בהשוואה לעבר, צילום תמונות באמצעות טלפון נייד תופס את המקום הראשון. אנשים מצלמים כאוות נפשם בכל מקום ובכל זמן), ההתייחסות לתמונות הנייר המצהיבות מהעבר היא כאל אבן שאין לה הופכין. מעין ערמות נייר שאין מה לעשות איתן.

הזמן הרב שעבר מאז שהן הודפסו פגע באיכותן. לכך מתווספת האפשרות הקיימת של איבוד או גניבת התמונות, ובנוסף, הן תופסות מקום באלבומי תמונות הפזורים בארונות הבית. 

Comments are closed.