סריקת תמונות או לא להיות

סריקת תיקים,סריקת תיקים רפואיים,סריקת תיקי מרפאה, סריקת תיקיות,סריקת תיקיות רפואיות,סריקת תיקיות מרפאה
 
ייתכן שאתה חי במלון פאר או בדירה מפונפנת, אך מצד שני ייתכן שאתה בתנאי שטח קשים למשך מספר שבועות. כך או כך אתה תמיד יכול לקחת איתך את הזכרונות שלך לכל מקום. אתה יכול לשפר את הנוחות המנטלית שלך אם תצרף אליך את התמונות הסרוקות האהובות שלך ושל יקיריך. 
רוב האנשים אינם שוקלים לקחת איתם לכל מקום את אלבומי התמונות שלהם (תמונות הנייר המקוריות) וזאת מטעמים מובנים. אלא שכיום, בעידן הדיגיטלי, ובזכות יכולות האחסון הפשוטות של קבצים ותמונות דיגיטליות, אתה יכול לקחת איתך לכל מקום את התמונות האהובות עליך. 
 
במידה והשכלת לבצע סריקת תמונות, אתה יכול לקחת את התמונות הדיגיטליות שלך איתך לכל מקום אליו אתה הולך. בין אם תעלה אותן לטלפון החכם שלך, או על גבי מסגרת תמונות דיגיטלית הנכנסת לכיס, או שהן תאוחסנה בתקליטור או בדיסק און קי. לא משנה התקן האחסון. חשוב יותר שכיום קיימת היכולת לבני האדם לקחת איתם בכיס את הזכרונות היקרים להם ביותר ולצפות בהן לבד, עם חברים, עם משפחה, בימים קשים או בימים שמחים. תמיד. 
 
סריקת תמונות בבית או בחוץ? 
 
סריקת תמונות אתה יכול לעשות זאת בעצמך על ידי רכישת סורק זול וביצוע הסריקה בזמנך החופשי בבית. הדרך המקצועית יותר היא לשלוח את התמונות לשירות סריקה של תמונות. אם תמצא שירותי סריקת תמונות זולים כפי שאנחנו מציעים, ישתלם לך מאוד לבצע את הסריקה בחוץ ולא להשקיע ימים רבים בסריקת התמונות בעצמך. 
 
מלבד היכולת להפוך את אלבומי התמונות שלך לניידים, סריקת תמונות למעשה מצלמת את מצבן ביום הסריקה כך שבאופן תיאורטי היא עוצרת אותן מההידרדרות והזדקנות (במציאות כמובן שפגעי הזמן והבלאי הטבעי ממשיכים לפעול על התמונות המקוריות). ככל שתקדים לבצע סריקת תמונות מוקדם יותר, כך תקבל תמונות דיגיטליות במצב טוב יותר. 
 
מדוע כדאי לבצע גיבוי לתמונות הסרוקות 
 
כדי שהסריקה שתעשה לא תהיה מיותרת, חשוב שתדאג לעשות גיבוי לקבצים שקיבלת. צרוב לך מספר תקליטורים של התמונות, העתק את הקבצים גם לדיסק און קי אחד או שניים ופזר אותם בין אנשים עליהם אתה סומך.
לא חסרים מקרים בהם שריפה בבית או במשרד כילתה את כל תכולתו, כולל תמונות, תקליטורים ושלל התקני אחסון דיגיטליים. פיזור עותקים של התמונות הסרוקות שלך תמיד ישאיר לך את הזכרונות שלך בהישג יד. אחסונם במקומות שונים מבטיח שהם אף פעם לא יילכו לאיבוד או יינזקו מסיבות טבעיות (שטפון, שריפה, בלאי וכו'). סריקת תמונות מאפשרת לשתף עותקים עם חברים או בני משפחה. 
 
סריקת התמונות שלך מאפשרת לבנות מצגת לצפייה בטלוויזיה או לאחסנן במסגרת תמונות דיגיטלית לתלייה על הקיר. תוכנות רבות  עושות מצגות בקלות ומאפשרות להוסיף טקסט לתמונות שלך, ולהוסיף המוזיקה האהובה עליך. אם אינך מוכשר לעשות זאת תוכל למצוא נותני שירותים המתמחים בכך.
 
כרטיסי זיכרון בימינו זולים מאוד לרכישה כך שאתה יכול לאחסן את אוסף התמונות שלך עליהם בעלות של שקלים בודדים. אם אתה נוסע לבקר את המשפחה או הולך לפגוש את החברים שלך, הצטיידות במסגרת תמונות דיגיטלית המכילה את התמונות האהובות עליך תהיה תענוג. 
 
שירותי סריקת תמונות 

אם יש לך מספר גדול של תמונות ואתה רוצה לסרוק אותן בעצמך, זו עלולה להתגלות כמשימה משעממת להפליא. כדאי שתשקול לעשות שימוש באחד משירותי סריקת התמונות הרבים הקיימים בארץ.
קיימים הבדלים במחירים ובשירותים וכדאי שתדע מראש מהן הדרישות שלך. לדוגמה, אתה לא צריך לשלם תוספת מחיר רק כדי לסרוק תמונות רגילות ברזולוציה גבוהה יותר מאשר 300 dpi. נושא נוסף הוא התוספת בגין שיפור איכות התמונה. אם התוספת אינה גדולה כדאי לתת לספקי השירות לעשות זאת, אולם אם התוספת גבוהה תוכל לעשות זאת בעצמך באמצעות תוכנות חינמיות לעריכת תמונות הניתנות להורדה באינטרנט. 
 
סריקת התמונות שלך תתן לך סיפוק בידיעה שהיסטוריה שלך ושל המשפחה שלך מוגנת באופן קבוע מהזדקנות, הצהבה, ריקבון ואסון. יתרון נוסף הוא שאתה יכול להוסיף את התמונות הדיגיטליות שתסרוק לאוסף התמונות שלך בקלותדיגיטציה של התמונות שלך הופכת את נושא האחסון שלהם לפשוטה וקלה. הצפייה בהם בטלוויזיה או במסגרת תמונה דיגיטלית יכולה להיות פנטסטית

אם אתה שוקל לבצע סריקת תמונות כדי להגן על ההיסטוריה המצולמת של המשפחה שלך מהרס וההידרדרות, סקאנבוק – דוקיומנטס היא הכתובת הזולה והנכונה לכך. 
 
סריקת תמונות ישנות

Comments are closed.