סריקת תמונות

סריקת תמונות

השרות אינו ניתן יותר

הכי זולים בארץ – 25 אג' לתמונה

בהזמנה של מינימום 500 ש"ח 
המחיר אינו כולל מע"מ

 לסריקת תמונות צלצל עכשיו: 054-588-0060

יש לכם תמונות ישנות רבות. זיכרונות ילדות, תמונות משפחה, אלבומי חתונות, אלבומי בר מצוות ובריתות, תמונות של אירועים, תמונות של חברים, תמונות מהצבא, אלבומים מכל סוג. למעשה, כמעט לכל גיל יש לכם אלבום תמונות.

כיוון שכיום כמעט ולא משתמשים במצלמות אנלוגיות (מצלמות פילם) ורוב הצילומים נעשים במצלמות דיגיטליות חדישות או בטלפונים סלולריים (בהשוואה לעבר צילום תמונות באמצעות טלפון נייד תופס את המקום הראשון. אנשים מצלמים כאוות נפשם בכל מקום ובכל זמן), ההתייחסות לתמונות הנייר המצהיבות מהעבר היא כאל אבן שאין לה הופכין. מעין ערמות נייר שאין מה לעשות איתן.

הזמן הרב שעבר מאז שהן הודפסו פגע באיכותן. לכך מתווספת האפשרות הקיימת של איבוד או גניבת התמונות, ובנוסף, הן תופסות מקום באלבומי תמונות רבים בארונות הבית. 

שירותי סריקת תמונות מיועדים בעיקר לקהל הפרטי, למוזיאונים ולארכיונים שונים. שירותי הסריקה מתבצעים באמצעים הטכנולוגים המתקדמים הקיימים בשוק תוך הקפדה ושמירה על המקור המגיע לסריקה. 

מטרות הסריקה:

גיבוי ושמירה של התמונות, שיתוף – יצירת אלבום דיגיטלי נגיש לכל בני המשפחה. את התמונות ניתן לשלוח במייל, להדפיס, להכין מצגות ועוד. "הצלת"- אלבומים מתפרקים ומצהיבים. 

שירות לסריקת תמונות כולל:

קבלת התמונות מהלקוח כשהן בשקיות, בארגז או במעטפה. רצוי לרשום על כל ארגז ושקית את תכולתו. עם קבלת התמונות אנחנו מכינים אותן לסריקה. סריקת התמונות נעשית לכל גודל תמונה עד לגודל A3 כאשר המחיר גבוה יותר ככל שהתמונה גדולה יותר.

מחירון סריקת תמונות:

מחיר לסריקת תמונה: 25 אג' + מע"מ
השירות ניתן לכמות של 2,000 תמונות ומעלה. מינימום 500 ש"ח + מע"מ לפרוייקט סריקה
המחירים מתייחסים לתמונות עד גודל 10 על 18 ס"מ כאשר התמונות בתפזורת בשקיות או בקרטון
סריקת תמונות בגדלים שמעל 10 על 18 עד גודל A3 – בתוספת מחיר.
סריקת תמונות באלבומים – לא ניתן.
ללא שירותי איסוף והחזרת תמונות לבית הלקוח.
ללא טיפול גראפי ועיבוד פוטושופ בקבצים הסרוקים. 
 
מה מקבלים: 
 
תקליטור עם קבצי JPG. כל תקליטור נוסף בתוספת מחיר.
הסריקה מתבצעת ברזולוציה של 300 dpi. לסריקה ב- 600 dpi יש תוספת מחיר משמעותית. 
המחיר מתייחס לסריקת תמונות בלשכת הסריקה. יש להביא את התמונות במעטפה, בשקית או בקופסה.
מינימום 100 תמונות בתיקיית סריקה עם שם ייחודי. 
 

סריקת תמונות – למה?

להבדיל מהגורם המניע הליך סריקת מסמכים, מה שמשכנע אנשים לבצע סריקת תמונות הוא הערך הסנטימנטלי. איך אפשר לשמר את התמונות כנגד פגעי הזמן? איך לא מאבדים את התמונות? איך סורקים תמונה למחשב?

אתם יכולים לרכוש סורק מסמכים פשוט ולסרוק את אחת מהתמונות שלכם לקובץ דיגיטלי אותו תשמרו במחשב. דרך נוספת היא להיעזר בשירותי סריקת תמונות של חברה מקצועית המתמחה בכך.במידה והחלטתם למסור את תמונות הנייר שלכם לסריקה בחברה חיצונית איך עושים את זה?

לפני שאתם בוחרים בחברה לסריקת תמונות בררו איתה עם איזה סורק תמונות היא משתמשת. אם החברה משתמשת בסורק ביתי רגיל הסורק תמונות באופן חובבני, כדאי שתחפשו חברת סריקה אחרת.

סיכמתם עם חברה? כעת אתם צריכים להעביר את אלבומי התמונות (או שקיות עם תמונות) לחברה בה בחרתם. אם החברה מגיעה אליכם ולוקחת את התמונות, זה כמובן עדיף. חשוב לוודא שהתמונות לא יישלחו בדואר רגיל כדי שלא ילכו לאיבוד.

לשאלות בנוגע לסריקת תמונות צלצלו עכשיו: 054-588-0060

סריקת אלבומי תמונות ישנות

Comments are closed.