תוכנה לניהול מסמכים חינם

תוכנת ניהול מסמכים חינם 

תוכנה חופשית לניהול מסמכים מאפשרת לחברות עסקיות להתרשם מהאיכות והיכולות של תוכנת ניהול מסמכים לתקופה מוגבלת או לכמות מסויימת של מסמכים.

השיטה המסורתית והמיושנת של צבירת כמויות גדולות של מסמכי נייר בקרטונים וקלסרים הולכת ומפנה מקום לשיטות מודרניות וממוחשבות. בשיטת איסוף הקלסרים המסורתית, שטח רב משטחי המשרד נתפס על ידי מסמכים שרוב הזמן אינם בשימוש. חלק גדול ממסמכים אלה מרקיב, מצהיב ומאבד את הדיו עם השנים. בשל תנאי מזג האוויר המשתנים איכות המסמכים נפגמת, ולעיתים בשעת הצורך מגלים כי הטקסט שהיה ברור לפני מספר שנים, הפך להיות לא קריא.

אחת הדרכים להתרשם מתוכנה לניהול מסמכים חינם לפני שמבצעים רכישה היא שימוש והורדת תוכנה לניהול מסמכים חינמית. קיימות בשוק מספר תוכנות כאלה, חלקן מבוססות אינטרנט. השימוש בתוכנה קל וידידותי והוא מאפשר למשתמש להתרשם מיכולות התוכנה תוך מגבלת כמות מסמכים הנטענים לתוכה. כמובן שתמיד ניתן לרכוש את הגרסה המלאה ולהתאים אותה לצרכי הארגון.

תוכנה חינמית לניהול מסמכים , בדיוק כמו הגרסה המלאה של התוכנה, מאפשרת גישה מאובטחת של משתמשים ומנהלים תוך מתן הרשאות שימוש מתאימות לכל אחד.

תוכנה לניהול מסמכים חינם יכולה לתת לך להתרשם מהיכולות הטכנולוגיות שלה ואז להחליט אם היא מתאימה לתפיסת הניהול של הארגון או לא. במידה וכן אתה רוכש את הגרסה המלאה.

תוכנה לניהול מסמכים חינם מתאימה גם למשתמש הביתי שרוצה לנהל את המסמכים שלו בתוכנה מתאימה. הוא מבצע סריקה של המסמכים (בעיקר חשבונות, חשבוניות, תשלומים, כתבי אחריות וכדומה) ומשלב את המסמכים בתוכנה החינמית לניהול מסמכים. בדרך כלל למשתמש ביתי ממוצע יש עד 2,000 מסמכים (בהנחה שמידי מספר שנים הוא זורק מסמכים ישנים ולא רלבנטיים).

תוכנה לניהול מסמכים בחינם להורדה

http://www.maxxdocs.com/

תוכנת סריקת מסמכים להורדה בחינם

http://paperscan-free-edition.en.softonic.com/

Comments are closed.