המדריך לסריקה מקצועית של ספרים ומסמכים

 

תוכנות ניהול וסריקת מסמכים | המרת קבצי PDF לוורד / אקסל | יצירת פליפבוק (קטלוג דיגיטלי וירטואלי) 

חדש!!! המדריך לסריקה מקצועית של ספרים ומסמכים

מידי יום מגיעות שיחות טלפון מלקוחות המעוניינים לדעת כיצד הם יוכלו ליצור מהמסמכים שלהם ארכיון דיגיטלי? כיצד ניתן לסרוק ספרים או תמונות? ושאלות אחרות הנוגעות לתהליך הדיגיטציה של נייר. הפונים אינם מכירים את התהליך אבל הם קיבלו המלצה מחברים שכדאי להם לבצע סריקת מסמכים במשרד, ולהמיר את כל הקלסרים והמסמכים שלהם לקבצים דיגיטליים, אותם גם יוכלו לנהל בעזרת תוכנה מתאימה. המחשבה שיש להם אפשרות להיפטר מעשרות, מאות ולפעמים גם אלפי קלסרים, מאוד קורצת והם להוטים לשמוע כיצד זה עובד. 

עקרונית, התהליך אינו מסובך וניתן לעשות זאת לבד. מה שצריך זה שולחן פנוי, סורק טוב ומחשב. אם יש לך זמן לבצע את הכנת החומר לסריקה, פירוק הסיכות, ההוצאה מהניילוניות וביצוע הסריקה עצמה, אין סיבה שלא תעשה זאת בעצמך. אתה יכול לחסוך לא מעט כסף. כדי לדעת כיצד לעשות זאת מומלץ שתקרא את הפרק הדן בבחירת סורק מסמכים מתאים ואת הפרק על תהליך הסריקה.

כיוון שלא מצאנו באינטרנט מדריך מתאים בנושאים הללו, החלטנו להרים את הכפפה, לעשות מעשה ולכתוב את המדריך לסריקת מסמכים עבור שואלי השאלות ואלה המעוניינים לעשות זאת בעצמם. 

מדוע צריך מדריך כזה? 

יהיו שיאמרו: "יוזמה ברוכה" ויהיו ציניקנים שיגידו ש"המדריך הוא לא יותר מכלי לקידום מכירות". האמת היא שכולם צודקים. כך או כך לא יכולנו להישאר אדישים מול מבול השאלות שאנו מקבלים והיעדר הידע הבסיסי אצל השואלים, ואנו מקווים שמדריך זה ייתן מענה סביר בכל הנוגע לסריקת וניהול מסמכים דיגיטליים וסריקת תמונות. הידע יאפשר לך לבצע את הפעולות בעצמך ולא תצטרך לרכוש את השירותים הללו בחוץ, אתה תשתחרר מהתלות בנותני השירות ותכיר יותר את הנושא. הידע יאפשר לך לקבל החלטות מושכלות יותר במידה ותעדיף לרכוש שירות מחברה חיצונית.. 

המדריך לסריקת מסמכים אינו מכיל צרור עצות סתמי אלא בחבילת מידע העשוי להיות חשוב למי שמעוניין להכיר את התחום, בין אם באופן תיאורטי ובין אם באופן מעשי. המדריך ינחה אותך וייתן לך מידע אובייקטיבי בשאלות בהן אנן נתקלים מידי יום, והוא  יסייע לך להתמצא בתחום, ללא צורך בפניה והקשבה להסברים של ספקי השרות השונים. יתרה מכך, המדריך ייתן לך את היכולת לעשות חלק מהמשימות בעצמך. כיוון שלא מדובר בספר מקצועי אלא במדריך בזק לקריאה מהירה, חשוב לזכור כי לא נוכל להכיל בו את כל הידע המקצועי בתחום ולכן השתדלנו להביא את הנושאים העיקריים באופן תמציתי וממוקד.

במדריך אנחנו חושפים כיצד לאחר סריקת מסמכים תהפוך את ערמות הנייר, הקלסרים, הספרים והתמונות שלך (בין אם הם פרטיים או עסקיים), לקבצים דיגיטליים הניתנים לאחסון בכל התקן זיכרון (דיסק חיצוני, דיסק פנימי, דיסק און קי, כרטיסי זכרון, תקליטורים וכו'…) ותיצור לעצמך גיבוי והגנה במקרה וייגרם נזק למסמכים המקוריים, כך שתמיד תוכל לשחזר את התוכן שהיה בהם. 

כדי להפיק את המקסימום מהמדריך מומלץ שתקרא את כולו. אם אתה מתעניין רק בתחום ספציפי כגון סריקת ספרים, אין צורך לקרוא את הפרקים העוסקים בנושאים אחרים, אבל אם אתה מתכנן לבצע סריקת מסמכים בעצמך, כדאי לקרוא ולהבין את דרך הבחירה של סורק מקצועי מתאים. 

 

Comments are closed.