סריקת מסמכים למחשב

סריקת תיקים,סריקת תיקים רפואיים,סריקת תיקי מרפאה, סריקת תיקיות,סריקת תיקיות רפואיות,סריקת תיקיות מרפאה

אנחנו מספקים שירותי סריקה בכל הארץ. אם אתם ממוקמים באזור המרכז ואתם מעוניינים לסרוק את המסמכים שלכם, נוכל להגיע אליכם בהתראה קצרה ולבצע את הסריקה במשרדכם מבלי שנפריע את העבודה השוטפת במשרד. אם אתם ממוקמים בצפון או בדרום יש לתאם מספר ימים מראש סריקה באתר הלקוח.

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060

אם אתם מעוניינים לבנות ארכיון דיגיטלי, אך אינכם יודעים כיצד עושים זאת, אתם זקוקים לייעוץ מקצועי. ניתן לקבל ייעוץ מקצועי של יועצים לניהול מסמכים, אך ניתן לקבל גם ייעוץ מחברות המשווקות מערכות ניהול מסמכים. כשאתם בודקים עם איזו חברה לעבוד, הקפידו שזו תהיה חברה עם ידע רב וחמש שנים ניסיון לפחות. אל תהיו שפני ניסיונות. ייתכן ותוצע לכם מערכת ניהול מסמכים יוצאת מן הכלל, אך בפועל אין לה התקנות בשטח, המערכת לא עברה "טבילת אש" ועמדה בפני פעילות אמיתית של עשרות או מאות משתמשים בארגון המנהל מיליון מסמכים (לדוגמה). 

בדקו שלחברה המציעה לכם תוכנת ניהול מסמכים, יש לפחות עשרים התקנות של התוכנה, ומתוכם לפחות חמש התקנות בארגונים גדולים. הקפידו על כך שהחברה מנוסה בבניית אינדקס מסמכים רב שכבתי המכיל מכסימום תוכן, וזאת כדי שכל המשתמשים המורשים לגשת לארכיון הדיגיטלי יוכלו לעשות זאת, לשלוף ולעדכן מסמכים כראוי. בבחירת חברה לבניית ארכיון דיגיטלי (ארכיון אלקטרוני) רצוי שתוכלו לקבל גם שירותי סריקה מאותה חברה. אם אותה חברה מפתחת, מתקינה ומטמיעה מערכת ניהול המסמכים בארגון שלכם, ובנוסף היא נותנת מענה מתאים לשילוב מסמכי הנייר הקיימים בארגון והפיכתם לקבצים דיגיטליים באמצעות סריקה, הערך המוסף שלה הוא רב.


חברה המפתחת ומשווקת פתרונות תוכנה לניהול מסמכים ומתמחה גם בסריקת מסמכים (כדי להפוך את מסמכיי הנייר שלכם לקבצים דיגיטליים לפני שילובם במערכת) תיתן לכם יותר ערך. כשהפתרון מגיע מאותו ספק, העבודה עם מסמכים סרוקים קלה יותר. חברה מקצועית המספקת פתרונות ניהול מסמכים ברמה גבוהה צריכה לתת מענה לסריקת כל סוגי הנייר שתרצו לסרוק, ובכל גודל, החל ממסמכים בגודל A4 ועד מפות ושרטוטים בגודל A0 ויותר. כמו כן החברה צריכה לעשות שימוש בסורקי מסמכים מקצועיים ומהירים שיסרקו את המסמכים שלכם באיכות גבוהה. סורק מסמכים איכותי צריך להיות עם יכולת סריקה משני הצדדים במהירות גבוהה. 

אם אתם עובדים עם מערכת ERP דרשו מהחברה המציעה לכם את שירותיה לקבל התממשקות למערכת. אם אתם רוצים לסרוק חשבוניות, תעודות משלוח או מסמכים דומים, ציינו זאת באפיון הצרכים שלכם והדגישו אילו שדות חוזרים על עצמם ואיזה משתנה יש לסרוק ולמפתח בהמשך. אם אתם רוצים להטביע פרטים מסוימים על המסמכים הסרוקים, הדגישו זאת. אם המסמכים שלכם אינם מסמכים בודדים אלא קבוצות דפים ואתם רוצים שכל קבוצת דפים תיסרק תחת שם קובץ אחד, ציינו זאת. חשוב להגדיר ולאפיין מראש את כל הצרכים שלכם. כדי שתזכו לקבל את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. 

זקוק מידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.