סריקת מפות ותכניות בניה

סריקת תיקים,סריקת תיקים רפואיים,סריקת תיקי מרפאה, סריקת תיקיות,סריקת תיקיות רפואיות,סריקת תיקיות מרפאה

ארגונים וגופים רבים משתמשים במפות ושרטוטים מכל סוג במהלך העבודה השוטף. בין אם מדובר בחברות העוסקות בחיזוי מזג אוויר, חברות העוסקות בתצלומי אוויר, חברות בניה, מהנדסים, אדריכלים, מוסדות צבא ובטחון, חברות מיפוי ממשלתיות ועוד. כולם עושים שימוש בפלטי נייר המכילים מידע חזותי בתפעול היומיומי שלהם.  

מפות הן הפלט הסופי המיוצר בתוכנות שונות המשמשות גופים אלה. פלט שהכנתו הצריכה השקעה של זמן ועבודה. להבדיל מייצור מפות, הפקת מסמכים מכל סוג הוא הליך פשוט יותר. אם יש בארגון מסמכים ללא קבצי מקור, ניתן בהליך קצר לייצר את התוכן שלהם מחדש. ייצור מפה או שרטוט בתוכנה אורך זמן רב ולכן חשוב שתמיד יהיה גיבוי למפות ושרטוטים שהארגון מחזיק. 

כאשר קבצי המקור קיימים במחשבי הארגון, אין צורך לבצע סריקה של שרטוטים או של המפות המודפסות. כאשר קבצי המקור לא קיימים או לא נמצאים בארגון, כאן מתחילה הבעיה. ארגונים ועסקים המחזיקים ברשותם שרטוטים או מפות ללא גיבוי של קבצי המקור, צריכים לקחת בחשבון את פגעי הזמן. צריך לזכור שנייר מצהיב, מתבלה ואף עלול להתקמט עם השנים.  

ארגון או עסק המעוניין לשמור על המפות והשרטוטים שלו חסינים מפגעי הזמן, חייב לסרוק אותם ולשמור את קבצי הסריקה בגיבוי רב שכבתי. לא רק שהארגון ירוויח גיבוי, הוא אף יחסוך כסף רב על שטחי האכסון של ניירות המקור. 

סריקת מסמכים ליצירת ארכיון דיגיטלי 

סריקת מסמכים, סריקת ספרים, סריקת מפות וסריקת שרטוטים אינם שייכים לפלח קטן ומצומצם בשוק העסקי. סריקת ניירת מכל סוג וגודל הפכה להיות צורך ממשי לייעול הארגון. הסריקה מתבצעת ע"י סורק מקצועי מיוחד המאפשר לשמור מסמכים מכל סוג על גבי מדיה דיגיטלית (תקליטור, DOK, דיסק קשיח ועוד).  

סריקת מסמכים או סריקת ניירת מכל גודל והמרתה לקבצים ברי עריכה מאפשרים ליצור ארכיון דיגיטלי קל לניהול ולתפעול.  

למה חשוב לסרוק מפות לארכיון דיגיטלי? 

בארגונים העוסקים בתחום המיפוי, אדריכלות ותכנון, ככל שהשנים נוקפות נוצרת הצטברות של מפות ושרטוטים הממלאים כל פינה פנויה. אם לא יהיה לארגון גיבוי של הנייר המקורי (בהנחה שהקובץ שלו לא קיים), בשעת צרה לא יהיה ניתן לשחזר אותו. זו הסיבה שיצירת ארכיון דיגיטלי שבו מאוכסנים הקבצים של ניירות המקור הסרוקים, היא אחת הדרכים הטובות לשימור חכם של ניירות, מפות, שרטוטים ופוסטרים ישנים. 

יתרון נוסף של הכנסת השרטוטים לארכיון הדיגיטלי הוא בקיצור משך החיפוש אחר השרטוט הרצוי. לוחצים על כפתור ומוצאים אותו. מרוויחים פעמיים – עושים סדר ויוצרים ארכיון ממוחשב קל ומהיר לניווט. 

ארכיב דיגיטלי מאפשר הגנה על המידע באמצעות אכסון בשרתים הנמצאים באתרים מרוחקים. כמובן שחשוב ליצור דוקטרינת גיבוי יומיומית קבועה וחכמה. באופן זה במידה והשרת של הארגון קורס, נגנב, מושבת או נעלם, עדיין יש גיבוי של המידע על השרת המרוחק. 

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-5880060

Comments are closed.