סריקת מסמכים בתפזורת

סריקת מסמכים בתל אביב

סריקת מסמכים הוא מושג כוללני המשמש לתיאור דיגיטציה של מסמכים. תחת המושג "סריקת מסמכים" קיימות אפשרויות סריקה שונות המתאימות להגדרות הניהול הדיגיטלי הייחודיות של כל ארגון. סריקה בתפזורת נעשית בדרך כלל כדלקמן: לוקחים קלסר עמוס במסמכים, מוציאים את המסמכים מהניילוניות ומכינים אותם לסריקה. מוציאים סיכות, מיישרים דפים ויוצרים ערמה הומוגנית אחת כאשר כל המסמכים מיושרים למעלה (מסמכים קצרים או ארוכים מסודרים כך שהחלק העליון שלהם נמצא זה מעל זה). כאשר החומר מוכן לסריקה ניתן להזין אותו לסורק ולסרוק אותו באיכות הרצויה (בחירת רזולוציה מתאימה, הגדרת צבע, גווני אפור או שחור לבן, הגדרות איכות נוספות). כל המסמכים בקלסר נסרקים ברצף והם נשמרים יחד לקובץ אחד בפורמט PDF. שם הקובץ זהה לשם הקלסר. 

ניהול מסמכים

סריקת מסמכים בתפזורת היא הסריקה החסכונית ביותר וככל שכמות המסמכים לסריקה בארגון גדולה יותר, מחיר הסריקה לעמוד יורד. אם יש לך כמות גדולה של ניירת התופסת מקום חיוני במשרד, סריקה כזו היא הפתרון המושלם לארגון שלך. בנוסף להיותה זולה, שירות סריקה בתפזורת של סקאנבוק מאפשר לך לראות את כל המסמכים ברצף המדויק בו הם אוחסנו בקלסר. בדרך כלל כאשר הארגון אינו נזקק למסמכים היסטוריים בתכיפות גדולה הוא נוטה לבצע סריקת קלסרים בשיטה המוזכרת כאן ואת הקבצים הוא מאחסן בענן או ברשת (בדרך כלל הקבצים משולבים בתוכנה לניהול מסמכים) עם הרשאות גישה ושליפה לעובדים. סריקת מסמכים וקלסרים מאפשרת לארגון לראות התייעלות ולחסוך כסף על ידי הפחתת צורכי האחסון וקיצור זמן הגישה למסמכים הנדרשים לצפייה מפעם לפעם.

סקאנבוק מציעה פתרון זול לצורכי הסריקה בתפזורת שלך! 

אתה מוזמן לחייג ולהתייעץ אתנו בטלפון, חינם אין כסף. אנו נבצע הערכה של החומר לסריקה ונייעץ לך על השיטה הטובה ביותר כדי להפחית עלויות ולהגביר את היעילות בארגון שלך. לפני כל פרויקט, אתה תקבל מאתנו הצעת מחיר המפרטת את התהליך, לוחות זמנים בפרויקט, ועלויות מדויקות.

חייג עכשיו 054-5880060

Comments are closed.