מידע מקצועי

סריקת תיקיות רפואיות,סריקת תיקיות מרפאה

 

להזמנת שירותי סריקה וניהול מסמכים מכל סוג

חייגו עכשיו 054-588-0060

 

סריקת מסמכים של ארגון מהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית המסייעת לארגון בכמה מישורים. באמצעות סריקה של מסמכים הארגון משמר את היכולת של עובדים שקיבלו הרשאה לגשת למסמכים השונים ולעשות בהם שימוש. סריקת מסמכים מהווה גיבוי למסמכי המקור כפי שהיו בזמן הסריקה. באופן זה התוכן של המסמכים מוגן מפגעים ומאסונות העלולים להתרחש. ניתן להשוות מסמכים לבני אדם – הם מזדקנים, חולים, נחלשים, משנים צבע ומתבלים.

מסמכים מצהיבים, נאכלים על ידי מזיקים, מתקמטים, מתבלים, נקרעים, אובדים ועוד. ברגע שסרקת את מסמכי הארגון, יצרת תמונה דיגיטלית עכשווית שלהם, אותה תשמור ותגבה באמצעים שונים. לאחר סריקת המסמכים ניתן לבצע שיפור איכות של מסמכים בעייתיים באמצעות תוכנות כגון פוטושופ. ניתן להבהיר מסמכים צהובים, לנקות כתמים ולכלוך, להעלים קרעים ועוד.

אחד היתרונות הגדולים של סריקת מסמכים ומעבר לניהול משרד ללא נייר הוא ביכולת לנהל מסמכים סרוקים. באמצעות תוכנות ניהול מסמכים הארגון עובר לניהול המסמכים בשיטת הארכיון הדיגיטלי. כל מסמך מקבל שם ואפיון מתאימים, הוא ממוקם בתיקיה המתאימה וניתן לשלוף אותו בלחיצת כפתור מהירה. ארכיון ממוחשב חכם דורש תכנון מוקדם וביצוע קפדני. זה פשוט, זה קל, זה חסכוני, זה מודרני, זה יעיל – אבל חובה לעשות זאת בתבונה.

בנוסף ליתרונות הרבים שסריקת מסמכים מקנה לארגון, נוצר רווח תפעולי ופיננסי גבוה ובעל ערך רב. חסכון במקום. ככל ששטח אכסון המסמכים יקטן, החיסכון של הארגון יגדל. במקום הררי מסמכים ומגדלי קלסרים, קופסאות קטנטנות של דיסקים המכילים את כל המידע שקיים במסמכי המקור. סריקת מסמכים עובדת. היא חוסכת במקום ובכסף, היא "ירוקה" וחסכונית, היא אינה מייצרת תוצרי לוואי מזיקים – להיפך, היא חוסכת בצורך להדפיס מסמכים וגם בכך היא "ירוקה".  כדי לשמור על המסמכים שלכם זמינים ומגובים אתם צריכים לסרוק אותם ולאכסן אותם במדיה דיגיטלית שתהיה זמינה לכם בכל רגע. סריקת מסמכים לקבצים דיגיטליים תעשה לכם את החיים נוחים ופשוטים ותאפשר לכם לשלוף כל מסמך תוך שניות.

דוקיומנטס, אתר השער לניהול וסריקת מסמכים, מציע לכם את הפלטפורמה שלו כדי לקבל הצעת מחיר מתאימה לסריקת המסמכים שלכם וליצירת ארכיון דיגיטלי. דוקיומנטס מציע לכם שירותי סריקת מסמכים שיאפשרו לכם להפוך כל מסמך נייר לקובץ דיגיטלי שיאוכסן בארכיון הממוחשב שלכם.

רוצה לבצע המרת קבצים?

היכנס לאתר PDF to WORD 

תוך 24 שעות תקבל למייל שלך את הקובץ בפורמט שתבקש.

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060!

חזור לעמוד הראשי – ניהול מסמכים – סריקת מסמכים – שירותי סריקה – ארכיון דיגיטלי

Comments are closed.