תוכנה לסריקת מסמכים

תוכנת סריקת מסמכים להורדה


תוכנה לסריקת מסמכים מקנה תכונות מתוחכמות גם לסורקים הפשוטים ביותר. במקום לבזבז זמן יקר בהקלדת שמות המסמכים אחד-אחד, אפיונם ושמירתם בתיקייה המתאימה –  התוכנה לסריקת מסמכים הופכת את הסריקה לחוויה פשוטה, מהירה וקלה ויוצרת ארכיון ממוחשב בר-חיפוש בשניות.

התוכנה לסריקת מסמכים מסוגלת לסרוק ולתייק תיוק היררכי, לתיקיית-אם שבתוכה תתי-תיקיות, חוצצים וקבצים מרובי-דפים. כך ניתן בקלות לסרוק תיקי עובדים או תיקי לקוחות, עם חוצצים קבועים או משתנים.
כשלמשתמש יש כבר מבנה תיקיות ממוחשב שהוא מעוניין להמשיך ולתייק לפיו, התוכנה יכולה "ללמוד" אוטומטית את מבנה התיקיות אצל המשתמש ולתייק כל מסמך חדש שייקלט – ישירות לתת-התיקייה הנדרשת.

המערכת יכולה לקלוט מסמכים סרוקים במיגוון רחב של פורמטים בשחור-לבן או בצבעים (כגון: PDF, TIF, GIF, BMP, PNG, JPG ועוד), שנתקבלו ממקורות שונים  ולא בהכרח נסרקו ע"י הצרכן עצמו. לחילופין, התוכנה מאפשרת סריקה ישירה מהסורק, עם אופציה שבכל פעם שנסרק מסמך חדש – מוצג אוטומטית העמוד הראשון בו, עם אפשרות להקליד מילות מפתח שישמשו לאיחזורו ו/או להחלטה לאיזו תיקייה לנתב את המסמך. התוכנה תמשיך לסרוק את שאר עמודי המסמך ברצף עד למסמך הבא (המאותר אוטומטית, כשבינו לבין המסמך הקודם יש דף-מפריד).

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-5880060!

Comments are closed.