שרותי סריקת מסמכים – סריקה באתר הלקוח

חברה לסריקת מסמכים

שירותי סריקת מסמכים באתר הלקוח

חייגו עכשיו: 054-5880060 

סריקת מסמכים במשרד הלקוח – הפתרון האולטימטיבי והבטוח ביותר!

 

סקאנבוק מבית דוקיומנטס מציעה לכם את השירות האולטימטיבי לסריקת המסמכים שלכם. אין צורך לשלוח את המסמכים ללשכת הסריקה מחוץ למשרד שלכם. צוות הסריקה של סקאנבוק מגיע אליכם למשרד ומציע שירות מקצועי של סריקת מסמכים אצלכם! הצוות המקצועי של סקאנבוק מגיע לאתר החברה / משרד ומבצע סריקה של המסמכים שלכם.

איך זה עובד? פשוט מאוד. 

כדי שנוכל לבצע סריקת מסמכים באתר הלקוח אנו זקוקים לפינה שתוגדר כפינת הסריקה. זה יכול להיות משרד, חדר או כל מקום אחר שתבחרו ובלבד שיהיה בו שולחן מספיק גדול וחיבור לחשמל.

סקאנבוק מבית דוקיומנטס חוסכת לכם את הצורך להוציא את המסמכים שלכם מחוץ למשרד לצורך סריקה והיא גאה בשירות אדיב, מקצועי, סריקה מצויינת וחכמה. אחד היתרונות בשירותי סריקה באתר הלקוח הם היכולת לגשת למסמכים תוך כדי עבודתנו. יתרון חשוב נוסף הוא אבטחת מידע מושלמת. המסמכים הנסרקים אינם יוצאים משטח החברה ומוגנים מגורמים זרים.

כדי לשפר עוד את האבטחה אנחנו שמחים תמיד לבצע את הסריקה באמצעות המחשבים שלכם, כך שבתום יום הסריקה איננו לוקחים איתנו דבר ומגיעים למחרת להמשיך את הסריקה.

מהן האופציות לשירותי סריקה שסקאנבוק מציעה?

סקאנבוק מתאימה את שירותיה לפי צרכי הלקוח. סקאנבוק מציעה שירותי סריקת מסמכים כדלקמן:

– שירות לסריקת המסמכים שלכם בלשכת הסריקה שלנו בהתאם לכמות המסמכים וחשיבותם (לסריקת מסמכים חשובים מומלץ להזמין שירותי סריקה במשרד הלקוח).

– שירות לסריקת מסמכים באתר הלקוח. המחיר ליום החל מ- 2,500 ש"ח + מע"מ. 

– הצבת איש סריקה באופן קבוע במשרדי החברה כנגד תשלום חודשי.

– הגעת איש סריקה בהתאם לכמות החומר שמצטבר אצלכם. ניתן להזמין את השירות על בסיס חודשי / שבועי / דו שבועי ועוד.

– שירותי סריקה מהיום להיום או מהיום למחר.

כדי שתוכל להתרשם מאיכות השירות ומהתוצאה הסופית אנו מציעים לך להזמין שירות סריקת ניסיון של 4 שעות בהתאם לתעריף שלנו. השירות מתאים לסריקת כמות קטנה של מסמכים. סקאנבוק מספקת שירותי סריקת מסמכים בהתאם לצרכי הלקוח ובאופן מתוכנן מראש. אנו משתמשים בציוד מתקדם ומתאימים אותו לצרכי כל לקוח בנפרד.

סקאנבוק משתמשת בסורקים במהירות של 100 עמודים בדקה ואף מהירים יותר אשר מייצרים קבצים סרוקים באיכות גבוהה. הכל בהתאם לפרוייקט הסריקה העומד בפניה.

סקאנבוק מגיעה עם ערכים נוספים שאין למתחרים ועם ניסיון במגוון חומרים לסריקה. הצוות המקצועי של סקאנבוק מנוסה, ישר, בוגר, אחראי, שירותי ואדיב והוא מבצע את עבודת הסריקה באופן אמין ומקצועי בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש, לשביעות רצונם של כל לקוחותינו.

כיצד מתבצעת הסריקה?

שלב 1 – הצוות המקצועי מתמקם בעמדת הסריקה, מציב את הסורקים המקצועיים ומחבר אותם למחשב אליו ייסרקו המסמכים. לפני שמתחילים לסרוק חשוב להכיר את החומר המיועד לסריקה ובהתאם לכך להכין אותו. סקאנבוק מאפשרת ללקוחותיה להכין את המסמכים לסריקה בעצמם ולחסוך בכך חלק מהעלות הכספית הכרוכה בהכנת החומר. הכנת המסמכים לסריקה מחייבת הוצאת סיכות, שדכנים, הוצאה מניילוניות, יישור "אזניים", רפרוף המסמכים למניעת תקלות בסריקה, סידור המסמכים לפי הגודל ועוד.

שלב 2 – הכנת החומר בעמדת הסריקה וסידורו בהתאם לתכנון מראש. כל קלסר מקבל שם בספריית הסריקה ונפתחת לו תיקייה משלו. נתיב הסריקה מוגדר בתוכנת הסריקה ובהתאם לבחירת הלקוח מוגדר שם לכל קובץ שישתנה בסדר עוקב מקובץ לקובץ. הקבצים הסרוקים יוצרים למעשה ארכיון דיגיטלי והם ממוקמים בתיקיית הסריקה של הקלסר הנסרק. 

שלב 3 – החזרת המסמכים למקומם בקלסר. 

שלב 4 – במידה והלקוח בוחר לשלב את הקבצים בתוכנה לניהול מסמכים הפועלת כבר בחברה, אנו מבצעים ייבוא של הקבצים לתוך התוכנה. במידה והלקוח מעוניין לרכוש את תוכנת ניהול המסמכים של דוקיומנטס (DOCUMENTS IN A BOX), הקבצים משולבים ישירות לתוכנה. תוכנה לניהול מסמכים מאפשרת ביצוע חיפוש מגוון ומתקדם בהתאם לתוכן הקובץ ושמו. 

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.