סריקת מסמכים בבית הלקוח

חברת סריקה

סריקת מסמכים באתר הלקוח מאפשרת לעסק או לארגון ליצור ספריה דיגיטלית המכילה את כל מסמכי הנייר של הארגון, כאשר הם נגישים לעובדי הארגון (בהתאם להרשאות שימוש מתאימות לכל אחד) כך שהעבודה השוטפת במשרד תהיה קלה, נוחה, מהירה, זולה וחסכונית. אם אתם זקוקים לשירותי סריקת מסמכים או סריקת תמונות, סריקת רשומות רפואיות, סריקת כרטיסי ביקור, סריקת ספרים וכדומה, כדאי לפנות לחברת שירותי סריקה המתמחה בכך ולא לעשות זאת לבד.

לא שזה בלתי אפשרי – להפך. ניתן לשכור סורק מסמכים מקצועי ומהיר ולבצע את סריקת המסמכים באמצעות כוח האדם של הארגון. השכרת סורק מסמכים היא פתרון לא רע. חשוב לזכור שעלות הסריקה במקרה כזה לא תפחת בהרבה מהזמנת שרותי סריקה אצל חברת סריקה המתמחה בכך. כשמזמינים שירותי סריקת מסמכים חשוב לוודא שהסריקה מתבצעת בציוד איכותי ורלבנטי המתאים לביצוע סריקת מסמכים. אפשר לבצע פיילוט מקדים ולשלוח כמות קטנה של מסמכים ולבקש את הקבצים הסרוקים לבדיקת האיכות.

שירותי סריקת מסמכים הוא הפתרון הטוב ביותר לבצע טרנספורמציה של מידע אנלוגי למידע דיגיטלי. סקאנבוק, זרוע הסריקה של דוקיומנטס, מספקת שירותי סריקת מסמכים למגוון לקוחות מכל הסוגים והגדלים ובנוסף היא מציעה שירותי סריקה בבית הלקוח.

שירותי סריקת מסמכים מייצרים עבור הלקוח את המהדורה הדיגיטלית של מסמכי הנייר המקוריים שלו. כדי לנהל אותם בצורה ממוחשבת מומלץ לרכוש תוכנה לניהול מסמכים שתאפשר ללקוח לנהל את המסמכים בקלות, לאתר ולשלוף כל מסמך נדרש תוך שניות כך שהארגון יוכל לחסוך זמן יקר המבוזבז כיום באיתור ושליפת מסמכים שונים בעת הצורך. 

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.