חברה לשירותי סריקה באתר הלקוח

סריקת מסמכים באתר הלקוח

חברה לסריקת מסמכים באתר הלקוח

חייג עכשיו: 054-588-0060 

 

סריקת מסמכים באתר הלקוח – כיצד?

חברות לשירותי סריקה מגיעות לאתר הלקוח עם סורקי מסמכים מתאים ומחשוב נייד המצויד בתוכנה מתאימה. כדי לקבל שירותי סריקת מסמכים באתר הלקוח, יש להקצות לאנשי חברת הסריקה פינה עם שולחן גדול עליו יונחו המסמכים הנדרשים לסריקה המחשוב הנייד וסורקי המסמכים.  

אם יש לכם כמות גדולה של קלסרים לסריקה, רכזו אותם בקרטונים וכתבו על כל קרטון מה הוא מכיל. חשוב שתגדירו מראש לחברת הסריקה מה הפורמט הרצוי של הקבצים שיתקבלו מתהליך הסריקה, באיזו רזולוציה תרצו שהסריקה תתבצע, האם תרצו לבצע תהליך זיהוי טקסט על המסמכים וכו'. סכמו מראש את מחיר שירות הסריקה באתר הלקוח עם החברה.

בדרך כלל הגעה לאתר הלקוח ומתן שירותי סריקה במשרדו שונים במחיר מאשר סריקת מסמכים בלשכת הסריקה של ספק השירות. מצד שני זכרו שאינכם צריכים לשנע את הקלסרים מחוץ למשרד ואתם מקטינים מאוד את הסיכון לדליפת מידע בעקבות הוצאת המסמכים מחוץ למשרד.  

רוצים לסרוק בעצמכם? התהליך פשוט. ישנם מספר פתרונות של סריקת וניהול מסמכים. הדרך הקלה והזולה ביותר היא רכישת סורק ארכיון מהיר ומודרני, תוכנת ניהול מסמכים (קיימות בשוק גם תוכנות ניהול מסמכים חינם) וביצוע תהליך סריקת מסמכים של כל הקלסרים בארגון.   

תוכנת סריקת מסמכים מודרנית, כזו המוטמעת בתוכנת ניהול מסמכים, כבר תיתן שם לכל מסמך סרוק. כעת, לכל מסמך יש שם והוא מרוכז בתיקייה מתאימה. בצעו גיבוי של המסמכים הסרוקים ואחסנו את מסמכי הנייר במקום מבטחים, על כל צרה שלא תבוא. 

אם אתם רוצים לעשות צעד נוסף קדימה, עליכם לבצע תהליך הנקרא מפתוח, תהליך מתן שדות מפתח במסמכים שסרקתם. וכמובן, לבצע OCR (זיהוי טקסט) על המסמכים. ביצוע OCR על המסמכים הופך את המסמך מתמונה חסרת שכבות למסמך בר עריכה שניתן לזהות בו את הטקסטים. מסמך כזה ניתן למצוא בקלות במערכת ניהול מסמכים. 

זקוק מיידית להצעת מחיר מדוקיומנטס?

 חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.