סריקת מסמכים – מחירון

סריקת מסמכים רמת גן – בני ברק

 
לקבלת הצעות מחיר לדרישות הייחודיות שלך, אתה מוזמן להיעזר בדף הצעת מחיר. מחירי הסריקה של סקאנבוק אולי לא הזולים בישראל, אבל איכות הסריקה והשרות שלנו הם המרצדס של תחום הסריקה. גם אם המחיר שלנו יקר מעט יותר מהמתחרים, התמורה שתקבל הרבה יותר איכותית וגדולה. אתה מוזמן לנסות.
 
מחירון:
 
סריקת מסמכים בקלסרים החל מ- 12 אג' לעמוד (כאשר מדובר במינימום 100,000 דף והניירת מוכנה לסריקה בערמות של 500 דף).
סריקת תמונות בתפזורת החל מ- 25 אג' לתמונה (מינימום 2,000 דף לסריקה, מינימום 500 ש"ח לחיוב).
סריקת ספרים החל מ- 80 אג' לעמוד. 
כל המחירים לפני מע"מ.
 
סקאנבוק מציעה את שירותיה כדלקמן: ניהול המסמכים, סריקת מסמכים, סריקת ספרים, סריקת תמונות, סריקת רישיונות נהיגה, סריקת תעודות זהות, סריקת כרטיסי ביקור, המרת קבצים מפורמט PDF לפורמט וורד ואקסל, השכרת ומכירת סורקים מקצועיים של קודאק ופוג'יטסו ועוד. 
 
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב. בדרך זו אנו תורמים את תרומתנו לכדור הארץ ומכניסים מהפיכה ירוקה במשרד שלנו. באמצעות יצירת ארכיון דיגיטלי אתה תורם את תרומתך לאיכות הסביבה ומכניס קצת "ירוקת" לארגון.
 
סקאנבוק מאפשר לך לבצע הסבה של ניהול המסמכים בארגון משיטת ניהול ניירות לשיטת "ניהול משרד ללא נייר". סקאנבוק מאפשר לך לבקש הצעת מחיר לקבלת שירותי סריקת מסמכים והפיכתם לקבצים דיגיטליים המאוכסנים במחשבי הארגון.
 
ארגונים המבצעים סריקת מסמכים מייצרים קבצים הזהים למסמכים שנסרקו. כל קובץ דיגיטלי שקול למסמך, אלא שאינך חייב להדפיס אותו. חשוב על החיסכון העצום בהדפסת מסמכים רבים כל כך. אתה חוסך בעלויות נייר, עלויות מתכלים (דיו, טונר למדפסת), בלאי למדפסת או למכונת הצילום, מקום אכסון בקלסרים ועוד. אז חסכת כסף ותרמת לאיכות הסביבה. שתי ציפורים במכה…
 
סקאנבוק מסייע לך בהסבת הארגון שלך לארגון ירוק באמצעות מעבר לשיטת ארכיון דיגיטלי (ארכיון אלקטרוני). סריקת מסמכים חוסכת כסף לארגון, אך היא חוסכת גם נייר. סריקה דיגיטלית של מסמכים וקטלוגם במערכת ניהול מסמכים חכמה משמרת את המסמכים באמצעים דיגיטליים (קבצים, גיבויים וכו') ומאפשרת לארגון להפסיק לשים את יהבו על הקלסר כעל כספת בטוחה.
 
אם מחר תפרוץ שריפה ומסמכי הנייר של הארגון יעלו באש, לא יהיה לארגון גיבוי למסמכים אלה. הדרך הטובה ביותר לבצע גיבוי דיגיטלי למסמכי מקור היא באמצעות סריקה וגיבוי במספר אמצעים.
  
ארכיון דיגיטלי: 
תוכנת ארכיון דיגיטלי ידידותית עושה לארגון את החיים קלים יותר. היא מסוגלת להתממשק למגוון מסדי נתונים וממשקים שונים (כולל יכולת התממשקות אינטרנטית וללא התקנה מקומית), בדרך זו אתה יכול לגשת למסמכי הארגון מכל מקום באמצעות האינטרנט. 
אם יש צורך, מערכת הארכיון הדיגיטלי ניתנת להתאמה לפי דרישתך. ניתן לפתח את הפתרון המתאים לצרכים שלך בדיוק.
 
סריקת מסמכים – הגיבוי האופטימלי למסמכים שלך 
סקאנבוק מאפשר לך לקבל הצעת מחיר מהירה לסריקת מסמכים שתאפשר לך לשמור את מסמכי הארגון כקבצים דיגיטליים במערכת המחשוב בארגון. סריקת מסמכים תאפשר לך חסכון וייעול התנהלות הארגון. סריקת מסמכים תיקח את הארגון שני צעדים קדימה ותאפשר לארגון לעבוד במהירות רבה יותר.
 
שירותי סריקה באתר הלקוח (בבית הלקוח) יאפשרו לך לשמר את אלפי מסמכי הנייר שהארגון שלך צבר עד כה. שירותי סריקה בבית הלקוח, מלבד העובדה שהם חוסכים את הצורך בשינוע המסמכים והקלסרים אל לשכת הסריקה, עושים לך את החיים קלים ומוודאים שמסמכים שלך לא ייחשפו לעיניים לא רצויות מחוץ לארגון.
 
סריקת מסמכים – תגיד גוד ביי לבלאי 
סריקת מסמכים מאפשרת לכל משתמש בארגון שקיבל הרשאה למצוא את המסמך הרצוי לו בלחיצת כפתור. סריקת מסמכים גם נותנת פתרון לבעיית הבלאי, ההתקמטות, דהיית הצבע והצהבת המסמך. לדוגמה: אתה רוצה לסרוק קבלות של שירותי תדלוק. קבלות אלה ניתנות על נייר כימי שהדיו עליו דוהה תוך חודשים ספורים. מה עושים? סורקים את הקבלות ויש תיעוד קביל.
 
סריקת מסמכים – תגיד שלום לניירות… 
סריקת מסמכים מייתרת את הצורך בארכיון של מסמכי נייר התופסים שטח אחסון יקר. סריקת מסמכים לארכיון דיגיטלי (את מסמכי המקור ניתן לאכסן בבית גניזה או לבער) חוסכת זמן באיתור ושליפת המסמכים הרצויים. כאשר רוצים להעביר מסמכים לגורמים אחרים, ניתן לעשות זאת בקליק. אם רוצים לצרף מסמל סרוק (לדוגמה תעודת משלוח חתומה) לחשבונית ללקוח, ניתן לעשות זאת בקלות מתוך המערכת הממוחשבת.
 
סריקת מסמכים – היכן כדאי? 
·         כדאי רק בחברה אמינה, ותיקה ומקצועית. חברה המתאימה את השרות שלה לצרכים שלך. אם תרצה שהמסמכים ייסרקו במשרד שלך בכל נקודה בארץ (ואפילו סריקה בו זמנית במספר מקומות / סניפים), כך יהיה. תרצה לבצע את הסריקה בלשכת הסריקה, כך יהיה.
·         חברה שמתאימה עצמה לצרכים שלך. חברה שמבצעת בקרת איכות לתהליך הסריקה כך שלא ייוצר מצב שמסמכים עברו בסורק ולא נסרקו.
·         חברה המשתמשת בסורקי מסמכים איכותיים והמסוגלת לבצע ספרור והטבעת נתונים לכל מסמך שנסרק (אם צריך).
·         חברה בעלת יכולת לתת פתרונות חתימה אלקטרונית (חתימה דיגיטלית). חברה עם תוכנה לסריקת מסמכים. תוכנה שמאפשרת בניית אינדקס מסמכים לפי דרישה.
·         חברה עם פתרונות OCR עברי לצורך המרת הקבצים הסרוקים (בדרך כלל PDF) למסמכי וורד ברי עריכה וחיפוש. חברה עם יכולת לתת פתרון לסריקת מבחנים וניהול התוצאות.
 

חשוב שתוודא בשלב הצעת המחיר שהחברה שתפנה אליך תהיה בעלת יכולות מרובות בתחום ניהול מסמכים וידע. חשוב לבקש המלצות, רשימת לקוחות ודוגמאות לפרויקטים שהיא ביצעה. 

רוצה לבצע המרת קבצים בתשלום?

היכנס לאתר PDF to WORD ושלח פרטים אודות הקובץ אותו אתה עוניין להמיר, והפורמט החדש הרצוי.

חייג עכשיו 054-5880060!

Comments are closed.