לקוחות מספרים

 

 סריקת מסמכים ירושלים – סריקת מסמכים באר שבע

להצעת מחיר, הזמנות ושירות חייגו: 054-588-0060


"…פנו אלי מספר ספקים. הפניה דרככם חסכה לי הרבה טרחה. תודה…"

אוניברסיטה גדולה

"…פנו אלי שתי חברות ונתנו הצעות יפות… בכל אופן אני מתכוונת לרכוש שרות מאחת ההצעות…"

חברת IT מהגדולות בארץ

"…פנו אלי מספר ספקים בנושא. אני מתרשם שהם ברמה רצינית ביותר. אצלנו בחברה הנושא נמצא בבדיקה… הרעיון שלכם טוב מאוד ומועיל…"

רשת סופרמרקטים מהגדולות בארץ

"…הייתי מרוצה מאוד מרמת השירות והמקצועיות של ספקי השירות שהפניתם אלי. אנחנו עדיין שוקלים…. ובהחלט יכול להיות שנפנה לאחד מהם בעתיד…"

חברת מדיה בינלאומית

 "…בעקבות הפנייה שלי לאתר פנו אלי מספר ספקים וקיבלתי הצעות מחיר. השירות היה טוב מאוד וההצעות מקצועיות וענייניות. אני מתכוונת להשתמש בשירותים של אחד הספקים…"

חברה מובילה בפיתוח מכשור רפואי

"…תודה רבה על השרות הנהדר שלכם… קיבלתי את האינפורמציה שהיתה דרושה לי…  תודה רבה…"

לקוח פרטי

"…מספר אנשים חזרו אלי, ומתוכם אנו במו"מ מתקדם עם אחד שנראה מתאים ביותר. ברכות…"

קיבוץ מצפון הארץ

"…פנו אליי בענין זה 3 חברות והציגו הסברים ביחס לתוכנה ברמה מקצועית טובה תוך ציון כתובת אתר אינטרנט, מחירי תוכנה והציעו להגיע אליי להדגמה…"

יועץ מס

"…פנו כ-3 ספקים ומתוכם נבחר אחד. רמת המקצועיות ,מהירות התגובה וההצעות שהופנו עמדו בדרישותיי באופן מלא ואף למעלה מכך. אני מרוצה מאוד מהשירות שהעמדתם לרשותי ומתכוון להיעזר בו גם בעתיד…"

חברת כח אדם

"… הפתרונות שהוצעו ורמת השירות היו ראויים…"

חברת תחבורה ממשלתית

"… ראשית האתר מרכז באופן מרשים מגוון פתרונות שכבר בשלב החיפוש נעזרתי בו ומצאתי אותו מצויין, שנית מפניה אחת מרוכזת שהעברתי קיבלתי פניות רבות חלקן באותו יום-ממש מרשים. נפגשתי עם כשלושה ספקים, בין השאר עמ להבין יותר טוב מה בדיוק אנחנו צריכים וכיום עם כל התשובות היינו בשלבים של הקפאה זמנית אולם בשנה הקרובה נרכוש כזו מערכת…"

חברה חקלאית מהגדולות בישראל

"…האתר עזר לי. פנו אלי מספר ספקים ואכן אחד מהם התאים וענה על דרישותי המפורטות . בעקבות כך ביצעתי הזמנה ובימים אילו אני מתחיל להטמיע את מערכת ניהול המסמכים המקושרת ל-ERP. תודה…"

רשת חנויות גדולה לציוד משרדי

"…אכן, אחת החברות (אינני זוכר את שמה) עשתה עבודה מצויינת עבורי, באדיבות ומקצועיות רבה.  העבודה היתה חד-פעמית, אינני מאמין שאדרש לשרות זה שוב בעתיד הקרוב…"

אוניברסיטה גדולה ממרכז הארץ

הערה: ההמלצות מתייחסות לתקופה בה האתר היה מפנה ספקים לבקשות להצעת מחיר ליצירת ארכיון דיגיטלי. לצערנו נוכחנו לדעת שבמספר מקרים ספקים לא יצרו קשר מהיר עם הלקוח. מסיבה זאת הוחלט שפניות של לקוחות להצעת מחיר תטופלנה ע"י סקאנבוק – הזרוע הביצועית של דוקיומנטס ליצירת ארכיון דיגיטלי. בדרך זו קיימת מחויבות ליצור קשר עם הלקוח תוך 24 שעות (במידה והלקוח השאיר פרטים מדוייקים). 

רוצה ארכיון דיגיטלי?

היכנס לאתר PDF to WORD ושלח קובץ המכיל עד שני עמודים בנפח מכסימלי של 1Mb.

תוך 24 שעות תקבל למייל שלך את הקובץ בפורמט שתבקש.

ארכיון דיגיטלי

זקוק להצעת מחיר לארכיון דיגיטלי?

 חייג עכשיו 054-588-0060

Comments are closed.